Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tournament |
|||||||
Fri - Aug 25 | 9:00 AM | 2A |
vs
Buffalo Lake-Hector-Stewart |
W 2-0 F | Howard Lake-Waverly-Winsted | ||
Fri - Aug 25 | 11:00 AM | 3AA |
vs
Eden Valley-Watkins |
W 2-0 F | Howard Lake-Waverly-Winsted | ||
Fri - Aug 25 | 1:00 PM | 5AA |
vs
Howard Lake-Waverly-Winsted |
W 2-0 F | Howard Lake-Waverly-Winsted | ||
Fri - Aug 25 | 4:00 PM | 5AA |
vs
Annandale |
W 2-0 F | Howard Lake-Waverly-Winsted | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 5AA | vs Watertown-Mayer | W 3-0 F | Delano | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 6AAA | vs Orono | W 3-0 F | Delano | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 5AAA | at Monticello | W 3-0 F | Monticello | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 5AA | at Dassel-Cokato | W 3-0 F | Dassel-Cokato | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 5AA | vs Rockford | W 3-0 F | Delano | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 2AAA | at Hutchinson | W 3-0 F | Hutchinson | ||
Sat - Sep 16 | 10:00 AM | 8AAAA |
vs
Elk River |
W 2-0 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 7AAA |
vs
Grand Rapids |
W 2-0 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 1AAAA |
at
Farmington |
W 2-1 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 4:00 PM | 1AAAA |
vs
New Prague |
L 2-1 F | Farmington | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Waconia | W 3-0 F | Delano | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 2AA | at Holy Family Catholic | W 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 2AA | vs Southwest Christian | W 3-0 F | Delano | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 6AAA | at Benilde-St. Margaret's | W 3-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Fri - Oct 06 | 5:00 PM | 2AAAA |
vs
Minnetonka |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 7:30 PM | 6AA |
vs
Pequot Lakes |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 10:45 AM | 8AAAA |
vs
Rogers |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 1:15 PM | 8AAA |
vs
Rocori |
W 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 3:45 PM | 5AAAA |
vs
Wayzata |
L 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 6AAA | vs Mound Westonka | W 3-0 F | Delano | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 2AA | at Jordan | W 3-0 F | Jordan | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 5AAA | at Big Lake | W 3-0 F | Big Lake | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 5AA | at Annandale | W 3-0 F | Annandale |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 6AAA | vs Richfield | W 3-0 F | Delano | ||
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 6AAA | vs Holy Angels | W 3-0 F | Delano | ||
Thu - Nov 02 | 7:00 PM | 6AAA | Northfield | W 3-2 F | Waconia |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Nov 08 | 7:00 PM | 4AAA | Mahtomedi | W 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Nov 10 | 11:00 AM | 1AAA | Byron | W 3-0 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Nov 11 | 6:30 PM | 2AAA | Marshall | L 3-0 F | Xcel Energy Center |