Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 2AA | vs Glencoe-Silver Lake | L 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 2AA | vs Norwood-Young America | W 3-1 F | Holy Family Catholic | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 5AA | vs Blake | W 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 3AA |
vs
Eden Valley-Watkins |
W 2-1 F | Becker | ||
Sat - Sep 09 | 12:00 PM | 8AAA |
at
Becker |
W 2-0 F | Becker | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 6AAAA |
vs
St. Louis Park |
L 2-1 F | Becker | ||
Sat - Sep 09 | 3:00 PM | 7AAA |
vs
Cloquet |
L 2-1 F | Becker | ||
Mon - Sep 11 | 7:00 PM | 4A | at West Lutheran | W 3-0 F | West Lutheran | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 5AA | at Providence Academy | L 3-1 F | Providence Academy | ||
Fri - Sep 15 | 6:00 PM | 5AAA |
vs
Minneapolis Henry |
W 2-0 F | Heritage Christian | ||
Fri - Sep 15 | 7:00 PM | 1A |
vs
Mabel-Canton |
L 2-0 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 8:00 AM | 4A |
at
Heritage Christian |
W 2-0 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 11:00 AM | 2AAA |
vs
Hutchinson |
L 2-1 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 5AAA |
vs
Minneapolis Henry |
W 2-0 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 3AAA |
vs
South St. Paul |
W 2-1 F | Heritage Christian | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 5AA | at Dassel-Cokato | W 3-0 F | Dassel-Cokato | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 6AAA | vs Delano | L 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Mon - Sep 25 | 7:00 PM | 2AA | vs Norwood-Young America | W 3-2 F | Holy Family Catholic | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 6AAA | at Mound Westonka | W 3-2 F | Mound Westonka | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | at Hudson | L 3-2 F | Hudson | |||
Mon - Oct 02 | 7:00 PM | 2AA | at LeSueur-Henderson | W 3-0 F | Le Sueur-Henderson | ||
Thu - Oct 05 | 7:00 PM | 2AA | vs Jordan | W 3-1 F | Holy Family Catholic | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 2AAA | vs Hutchinson | W 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 2AA | at Southwest Christian | L 3-0 F | Southwest Christian | ||
Sat - Oct 14 | 9:00 AM | 6AAA |
vs
Holy Angels |
W 2-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 10:00 AM | 6AA |
vs
St. Cloud Cathedral |
W 2-1 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 1:30 PM | 4A |
vs
New Life Academy |
L 2-0 F | Benilde-St. Margaret's | ||
Sat - Oct 14 | 2:30 PM | 6AAA |
at
Benilde-St. Margaret's |
L 2-0 F | Benilde-St. Margaret's |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 2AA | vs Tri-City United | W 3-0 F | Holy Family Catholic | ||
Thu - Oct 26 | 6:00 PM | 2AA | Southwest Christian | L 3-0 F | New Prague |