Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 6:00 PM | 8A | at Lake of the Woods | L 3-0 F | Lake of the Woods | ||
Thu - Aug 31 | 10:00 AM | 8A | at Red Lake Falls | W 3-2 F | Red Lake Falls | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 6A | vs Park Christian | L 3-2 F | Fertile-Beltrami | ||
Tue - Sep 12 | 7:30 PM | 8A | vs Sacred Heart | L 3-1 F | Fertile-Beltrami | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 8AA |
vs
Park Rapids Area |
L 2-0 F | Walker | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 8A |
vs
Blackduck |
L 2-1 F | Walker | ||
Sat - Sep 16 | 4:00 PM | 8AA |
vs
Warroad |
W 2-0 F | Walker | ||
Sat - Sep 16 | 6:00 PM | 5A |
vs
Cass Lake-Bena |
W 2-0 F | Walker | ||
Mon - Sep 18 | 7:30 PM | 8AA | at Crookston | W 3-0 F | Crookston | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 8A | vs Win-E-Mac | W 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Tue - Sep 26 | 7:30 PM | 6A | at NCE/U-H | W 3-1 F | Norman County East | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 8A | vs Bagley | W 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Sat - Sep 30 | 10:00 AM | 8AA |
at
Barnesville |
W 2-0 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 11:00 AM | 8A |
vs
Win-E-Mac |
W 2-0 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 12:00 PM | 6A |
vs
New York Mills |
L 2-1 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 6A |
vs
Breckenridge |
L 2-0 F | Barnesville | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8A | vs Ada-Borup-West | L 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 6A | at Lake Park-Audubon | W 3-0 F | Lake Park-Audubon | ||
Tue - Oct 10 | 7:30 PM | 8A | at Climax/Fisher | W 3-1 F | Climax | ||
Thu - Oct 12 | 7:30 PM | 8A | at Mahnomen/Waubun | W 3-0 F | Waubun | ||
Sat - Oct 14 | 9:00 AM | 8A |
vs
Goodridge/Grygla |
W 1-1 F | Fertile-Beltrami | ||
Sat - Oct 14 | 10:00 AM | 8A |
vs
Stephen-Argyle |
L 1-1 F | Fertile-Beltrami | ||
Sat - Oct 14 | 12:00 PM | 8A |
vs
Northern Freeze |
L 1-1 F | Fertile-Beltrami | ||
Sat - Oct 14 | 3:00 PM | 8A |
vs
Red Lake Falls |
W 2-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Mon - Oct 16 | 7:30 PM | 8A | vs Red Lake County Central | W 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Tue - Oct 17 | 7:30 PM | 8A | at Fosston | W 3-0 F | Fosston |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 8A | vs Clearbrook-Gonvick | W 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 8A | at Ada-Borup-West | L 3-0 F | Ada |