Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Aug 28 | 7:30 PM | 8A | at Warren-Alvarado-Oslo | W 3-1 F | Warren-Alvarado-Oslo | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 6A | at NCE/U-H | W 3-0 F | Twin Valley | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 8A | vs Kittson County Central | L 3-0 F | East Grand Forks | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 9:00 AM | 8A |
vs
Win-E-Mac |
W 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 8AA |
vs
Thief River Falls |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 8A |
vs
Badger/Greenbush-Middle River |
L 2-1 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 3:00 PM | 6A |
vs
Underwood |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Tue - Sep 12 | 7:30 PM | 8AA | vs Barnesville | W 3-1 F | East Grand Forks | ||
Thu - Sep 14 | 7:30 PM | 8A | vs Red Lake County Central | W 3-1 F | East Grand Forks | ||
Sat - Sep 16 | 10:00 AM | 8A |
vs
Lake of the Woods |
W 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 11:00 AM | 6AA |
vs
Staples-Motley |
W 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 8AA |
at
Hawley |
W 2-1 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 1:00 PM | 6AA |
vs
Staples-Motley |
W 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 3:00 PM | 8A |
vs
Badger/Greenbush-Middle River |
W 2-1 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 4:00 PM | 8AAA |
vs
Detroit Lakes |
W 2-1 F | Hawley | ||
Mon - Sep 18 | 7:30 PM | 8AA | at Thief River Falls | W 3-1 F | Thief River Falls | ||
Thu - Sep 21 | 7:15 PM | 8AA | at Roseau | W 3-1 F | Roseau | ||
Sat - Sep 23 | 9:40 AM | 8A |
vs
Clearbrook-Gonvick |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 11:00 AM | 8A |
vs
Stephen-Argyle |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 11:40 AM | 8A |
vs
Climax/Fisher |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 1:40 PM | 8A |
vs
Bagley |
W 2-0 F | Crookston | ||
Tue - Sep 26 | 7:30 PM | 8AAA | vs Detroit Lakes | L 3-0 F | East Grand Forks | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 8AA | vs Warroad | W 3-0 F | East Grand Forks | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8AA | at Hawley | L 3-2 F | Hawley | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 8AA | vs Crookston | W 3-0 F | East Grand Forks | ||
Mon - Oct 09 | 7:30 PM | 8AA | at Dilworth-Glyndon-Felton | W 3-1 F | Glyndon | ||
Tue - Oct 10 | 7:30 PM | 8A | vs Sacred Heart | W 3-1 F | East Grand Forks | ||
Mon - Oct 16 | 7:00 PM | 8AA | at Park Rapids Area | W 3-1 F | Park Rapids |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 8AA | vs Pelican Rapids | W 3-1 F | East Grand Forks | ||
Thu - Nov 02 | 6:00 PM | 8AA | Wadena-Deer Creek | L 3-0 F | Glyndon |