Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:15 PM | 8AA | at Crookston | W 3-1 F | Crookston | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 8A | at Northome/Kelliher | L 3-2 F | Northome | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 8A | at Clearbrook-Gonvick | L 3-0 F | Clearbrook-Gonvick | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 8AA |
vs
Roseau |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 11:00 AM | 8A |
vs
Ada-Borup-West |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM | 8A |
vs
Red Lake Falls |
W 2-1 F | Ada-Borup | ||
Sat - Sep 09 | 4:00 PM | 8A |
vs
Climax/Fisher |
L 2-0 F | Ada-Borup | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 8A | vs Blackduck | W 3-2 F | Bagley | ||
Tue - Sep 19 | 5:00 PM | 8A | at Ada-Borup-West | L 3-1 F | Ada | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 8A | vs Mahnomen/Waubun | W 3-2 F | Bagley | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 8AA |
at
Crookston |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 10:20 AM | 8A |
vs
Northome/Kelliher |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 11:40 AM | 8AA |
vs
Warroad |
W 2-0 F | Crookston | ||
Sat - Sep 23 | 1:40 PM | 8AA |
vs
East Grand Forks |
L 2-0 F | Crookston | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 8A | vs Climax/Fisher | W 3-2 F | Bagley | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 8A | at Fertile-Beltrami | L 3-0 F | Fertile-Beltrami | ||
Mon - Oct 02 | 7:30 PM | 8A | vs Red Lake County Central | W 3-1 F | Bagley | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8A | vs Win-E-Mac | W 3-1 F | Bagley | ||
Thu - Oct 05 | 7:15 PM | 8A | at Fosston | L 3-0 F | Fosston | ||
Mon - Oct 09 | 7:00 PM | 8AA | vs Warroad | L 3-0 F | Bagley | ||
Tue - Oct 10 | 7:15 PM | 6A | vs NCE/U-H | L 3-0 F | Bagley | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 6A | vs Lake Park-Audubon | W 3-1 F | Bagley | ||
Tue - Oct 17 | 7:15 PM | 6A | at Park Christian | W 3-0 F | Park Christian |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 8A | vs Red Lake | W 3-0 F | Bagley | ||
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 8A | at Blackduck | L 3-1 F | Blackduck |