Time: 5:00 PM | |
@Heritage Arena | |
Hopkins | 0 |
Duluth East | 7 |
Final |
Time: 5:30 PM | |
@Warroad Public School | |
Waseca | 2 |
Thief River Falls | 6 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Mahtomedi - St. Croix Rec Center | |
Hill-Murray | 9 |
Mahtomedi | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Hutchinson-Burich Arena | |
Monticello | 3 |
Hutchinson | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Plymouth Arena and Pool/Lifetime Fitness | |
Southwest Christian | 2 |
Providence Academy | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Int. Falls | |
North Shore | 2 |
International Falls | 2 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@St. Michael-Albertville Ice Arena | |
Minnetonka | 18 |
St. Michael-Albertville | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Shakopee Ice Arena | |
Gentry Academy | 3 |
Shakopee | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Princeton First Bank & Trust Ice Arena | |
Princeton | 7 |
Becker/Big Lake | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rochester Graham Arena | |
Minnesota River | 1 |
Rochester Lourdes/Dover-Eyota | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Kent Freeman Arena - Detroit Lakes | |
Jamestown | 2 |
Detroit Lakes | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Cardin-Hunt Arena | |
May-Port | 3 |
Red Lake Falls | 11 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Pine City Civic Center | |
Chisago Lakes Area | 1 |
Pine City Area | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@B.O.L.D. | |
Worthington | 8 |
Redwood Valley | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Bloomington Ice Garden | |
St. Louis Park | 4 |
Bloomington Jefferson | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Simley - Vet's Arena (IGH) | |
St. Paul Academy | 1 |
Simley | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@TCO Sports Garden | |
Mounds View | 1 |
White Bear Lake | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Riverside Ice Arena, Moose Lake | |
WSFLG | 4 |
Moose Lake Area | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Warroad Gardens | |
Kittson Central | 1 |
Lake of the Woods | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Waconia City Ice Arena | |
Benilde-St. Margaret's | 7 |
Waconia | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Buffalo High School | |
Eden Prairie | 3 |
Buffalo | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Fogerty Arena | |
Andover | 8 |
Spring Lake Park | 2 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Brooklyn Park Community Center | |
Rogers | 2 |
Totino-Grace | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Isanti Ice Arena | |
Northern Edge | 0 |
Cambridge-Isanti | 3 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Richfield Ice Arena | |
Minneapolis | 2 |
Holy Angels | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Coon Rapids Ice Center | |
Elk River/Zimmerman | 1 |
Coon Rapids | 5 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@New Hope Ice Arena | |
St. Paul Highland Park/Central | 5 |
Armstrong/Cooper | 7 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Tartan Arena | |
New Prague | 7 |
Tartan | 0 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Centennial Sports Arena | |
Champlin Park | 2 |
Centennial | 7 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@South St. Paul | |
Irondale/St. Anthony | 3 |
South St. Paul | 1 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Highland Ice Arena | |
Forest Lake | 0 |
Cretin-Derham Hall | 4 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Hastings Civic Arena | |
Two Rivers | 2 |
Hastings | 1 |
F/OT |
Time: 7:00 PM | |
@Hibbing Memorial Arena | |
Superior | 2 |
Hibbing/Chisholm | 3 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Red Wing Prairie Island Arena | |
Rochester Mayo | 5 |
Red Wing | 1 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Municipal Athletic Complex | |
River Lakes | 2 |
St. Cloud | 4 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Willmar - Civic Center | |
Alexandria | 6 |
Willmar | 0 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Winona Bud King Ice Arena | |
Mankato East/Loyola | 3 |
Winona | 7 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Faribault Ice Arena | |
Mankato West | 4 |
Faribault | 3 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Cottage Grove Ice Arena | |
Stillwater Area | 9 |
Park of Cottage Grove | 1 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Health East Sports Center | |
East Ridge | 1 |
Woodbury | 5 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@East Grand Forks Senior High School | |
Crookston | 0 |
East Grand Forks | 11 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Duluth Denfeld High School | |
Rock Ridge | 2 |
Duluth Denfeld | 1 |
Final |