Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 6:00 PM | 8AAAA | at Moorhead | L 3-0 F | Moorhead | ||
Tue - Sep 05 | 7:15 PM | 6AA | at St. Cloud Cathedral | L 3-2 F | St. Cloud Cathedral | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 5AAAA | at Osseo | L 3-1 F | Osseo | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 08 | 6:15 PM | 2A |
vs
Mayer Lutheran |
L 2-0 F | Marshall | ||
Fri - Sep 08 | 8:45 PM | 6AAAA |
vs
Burnsville |
L 2-0 F | Marshall | ||
Sat - Sep 09 | 9:00 AM | 2AA |
vs
LeSueur-Henderson |
W 2-0 F | Southwest MN State | ||
Sat - Sep 09 | 11:30 AM | 3A |
vs
Tracy-Milroy-Balaton |
W 2-1 F | Southwest MN State | ||
Sat - Sep 09 | 2:00 PM |
vs
River Falls |
L 2-0 F | Southwest MN State | |||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 8AAAA | at St. Michael-Albertville | L 3-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Robbinsdale Armstrong | W 3-0 F | Elk River | ||
Sat - Sep 16 | 10:00 AM | 6AAA |
vs
Delano |
L 2-0 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 1AAAA |
vs
Owatonna |
W 2-0 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 1:00 PM | 1AAA |
vs
Winona |
L 2-0 F | Farmington | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 4AAA |
vs
Mahtomedi |
L 2-1 F | Farmington | ||
Mon - Sep 18 | 7:00 PM | 5AAA | at Totino-Grace | W 3-0 F | Totino-Grace | ||
Wed - Sep 20 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Park Center | W 3-0 F | Elk River | ||
Thu - Sep 21 | 7:00 PM | 5AAA | vs Monticello | L 3-2 F | Elk River | ||
Mon - Sep 25 | 7:00 PM | 4AAAA | vs Mounds View | W 3-0 F | Elk River | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 5AAAA | at Spring Lake Park | W 3-0 F | Spring Lake Park | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Maple Grove | L 3-1 F | Elk River | ||
Fri - Oct 06 | 6:15 PM | 2AA |
vs
Southwest Christian |
L 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 8:45 PM | 4AAAA |
vs
Mounds View |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 10:45 AM | 8AAAA |
vs
Sauk Rapids-Rice |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 1:15 PM | 3AAAA |
vs
Woodbury |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 3:45 PM | 8AAAA |
vs
Bemidji |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 8AAAA | vs Buffalo | L 3-0 F | Elk River | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 8AAAA | vs Rogers | L 3-0 F | Elk River | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 5AAAA | at Maple Grove | L 3-0 F | Maple Grove |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Oct 26 | 7:00 PM | 8AAAA | vs Brainerd | W 3-0 F | Elk River | ||
Sat - Oct 28 | 12:00 PM | 8AAAA | at Rogers | L 3-0 F | Rogers |