Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Aug 26 | 1:00 PM | 7AAA | at Grand Rapids | W 3-2 F | Grand Rapids | ||
Tue - Aug 29 | 6:00 PM | 8AAAA | at Buffalo | W 3-1 F | Buffalo | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 6AA | at Pequot Lakes | L 3-0 F | Pequot Lakes | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 8AA | vs Park Rapids Area | W 3-0 F | Bemidji | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 8AA | vs Thief River Falls | W 3-0 F | Bemidji | ||
Thu - Sep 14 | 6:00 PM | 8AAAA | vs Moorhead | L 3-2 F | Bemidji | ||
Tue - Sep 19 | 7:15 PM | 5A | vs Nevis | L 3-0 F | Bemidji | ||
Thu - Sep 21 | 7:15 PM | 7AAA | vs Grand Rapids | L 3-0 F | Bemidji | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 6AAAA |
vs
Minneapolis Washburn |
L 2-1 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 10:00 AM | 5AAAA |
vs
Maple Grove |
L 2-0 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 1:00 PM | 3AAA |
vs
Minneapolis Roosevelt |
W 2-1 F | Hopkins | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 2AA |
vs
Norwood-Young America |
L 2-0 F | Hopkins | ||
Tue - Sep 26 | 7:15 PM | 5A | vs Pine River-Backus | W 3-0 F | Bemidji | ||
Thu - Sep 28 | 6:00 PM | 8AAAA | at Moorhead | L 3-1 F | Moorhead | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 8AAA | vs St. Cloud Tech | W 3-0 F | Bemidji | ||
Fri - Oct 06 | 5:00 PM | 2AAA |
vs
Willmar |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 7:30 PM | 5AA |
vs
Spectrum |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 10:45 AM | 4AAAA |
vs
Stillwater Area |
L 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 1:15 PM | 5AAA |
vs
Monticello |
W 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 3:45 PM | 8AAAA |
vs
Elk River |
W 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 8AAAA | at Brainerd | W 3-0 F | Brainerd | ||
Thu - Oct 12 | 7:30 PM | 8AAA | at Detroit Lakes | L 3-0 F | Detroit Lakes | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 7AAAA | vs Duluth East | W 3-0 F | Bemidji | ||
Sat - Oct 21 | 9:00 AM | 2AA |
vs
Belle Plaine |
L 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 10:00 AM | 1A |
vs
Bethlehem Academy |
L 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 12:30 PM | 6AAAA |
vs
Edina |
W 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 1:30 PM | 1AAA |
vs
Stewartville |
L 2-0 F | Chaska |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sat - Oct 28 | 1:00 PM | 8AAAA | at St. Michael-Albertville | W 3-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Tue - Oct 31 | 7:00 PM | 8AAAA | at Sartell-St. Stephen | W 3-0 F | Sartell-St. Stephen | ||
Thu - Nov 02 | 7:00 PM | 8AAAA | Rogers | L 3-0 F | Brainerd |