Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 7:30 PM | 6A | vs New York Mills | L 3-2 F | Frazee | ||
Thu - Aug 31 | 1:30 PM | 8AA | at Park Rapids Area | W 3-0 F | Park Rapids | ||
Tue - Sep 05 | 7:30 PM | 6A | at Lake Park-Audubon | W 3-0 F | Lake Park-Audubon | ||
Thu - Sep 07 | 7:30 PM | 8AA | vs Perham | L 3-0 F | Frazee | ||
Tue - Sep 12 | 7:30 PM | 6AA | vs Staples-Motley | L 3-2 F | Frazee | ||
Thu - Sep 14 | 7:30 PM | 6A | vs NCE/U-H | W 3-0 F | Frazee | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 16 | 9:00 AM | 8AAA |
vs
Detroit Lakes |
L 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 10:30 AM | 8A |
vs
Badger/Greenbush-Middle River |
L 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 6A |
vs
Hancock |
L 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 6A |
vs
Wheaton/Herman-Norcross |
W 2-0 F | Hawley | ||
Sat - Sep 16 | 3:00 PM | 8A |
vs
Lake of the Woods |
L 2-0 F | Hawley | ||
Mon - Sep 18 | 7:30 PM | 6A | vs Rothsay | W 3-0 F | Frazee | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 8AA | at Hawley | L 3-0 F | Hawley | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 8AA | at Dilworth-Glyndon-Felton | L 3-1 F | Glyndon | ||
Sat - Sep 30 | 9:00 AM | 6A |
vs
Battle Lake |
W 2-0 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 10:00 AM | 6A |
vs
Breckenridge |
L 2-1 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 12:00 PM | 8AA |
vs
Menahga |
W 2-0 F | Barnesville | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 8AA |
at
Barnesville |
L 2-1 F | Barnesville | ||
Mon - Oct 02 | 7:30 PM | 8AA | at Menahga | W 3-0 F | Menahga | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 8AA | vs Pelican Rapids | L 3-0 F | Frazee | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 8AA | at Perham | W 3-0 F | Perham | ||
Thu - Oct 12 | 7:30 PM | 6A | vs Breckenridge | L 3-2 F | Frazee | ||
Mon - Oct 16 | 7:30 PM | 6A | vs Battle Lake | W 3-1 F | Frazee | ||
Tue - Oct 17 | 7:30 PM | 8AA | at Barnesville | L 3-2 F | Barnesville |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 8AA | at Dilworth-Glyndon-Felton | L 3-0 F | Dilworth-Glyndon-Felton |