Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Aug 29 | 7:15 PM | 6A | vs Battle Lake | L 3-0 F | Ashby | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 6A | at Ortonville | L 3-0 F | Ortonville | ||
Thu - Sep 07 | 7:15 PM | 6A | vs Underwood | L 3-0 F | Ashby | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 09 | 10:00 AM | 2A |
vs
Cedar Mountain |
L 2-0 F | Montevido | ||
Sat - Sep 09 | 11:40 AM | 2A |
vs
BOLD |
L 2-0 F | Montevido | ||
Sat - Sep 09 | 12:30 PM | 3A |
vs
Renville County West |
L 2-0 F | Montevido | ||
Sat - Sep 09 | 2:10 PM | 3AA |
vs
Montevideo |
L 2-0 F | Montevido | ||
Tue - Sep 12 | 7:15 PM | 6A | at Rothsay | L 3-0 F | Rothsay | ||
Thu - Sep 14 | 7:15 PM | 6A | vs Hillcrest Lutheran Academy | L 3-0 F | Ashby | ||
Sat - Sep 16 | 10:00 AM | 6A |
vs
Ortonville |
L 2-0 F | Benson | ||
Sat - Sep 16 | 11:00 AM | 6A |
at
Benson |
L 2-0 F | Benson | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 6A |
vs
Rothsay |
L 2-0 F | Benson | ||
Thu - Sep 21 | 7:15 PM | 6A | vs Hancock | L 3-0 F | Ashby | ||
Tue - Sep 26 | 7:15 PM | 6A | at Wheaton/Herman-Norcross | L 3-0 F | Herman-Norcross | ||
Thu - Sep 28 | 7:15 PM | 6A | vs Clinton-Graceville-Beardsley | L 3-0 F | Ashby | ||
Mon - Oct 02 | 7:15 PM | 5A | at Long Prairie-Grey Eagle | L 3-0 F | Long Prairie-Grey Eagle | ||
Thu - Oct 05 | 7:15 PM | 6A | at Battle Lake | L 3-0 F | Battle Lake | ||
Tue - Oct 10 | 7:15 PM | 6A | vs Brandon/Evansville | L 3-0 F | Ashby | ||
Thu - Oct 12 | 7:15 PM | 6A | vs Parkers Prairie | L 3-0 F | Ashby | ||
Tue - Oct 17 | 7:15 PM | 5A | vs Swanville | L 3-0 F | Ashby | ||
Thu - Oct 19 | 10:00 AM | 6AA |
vs
Milaca |
L 2-0 F | Upsala | ||
Thu - Oct 19 | 11:00 AM | 5A |
at
Upsala |
L 2-0 F | Upsala | ||
Thu - Oct 19 | 12:00 PM | 6AA |
vs
Osakis |
L 2-0 F | Upsala | ||
Thu - Oct 19 | 1:00 PM | 5A |
vs
Ogilvie |
L 2-0 F | Upsala |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 6A | at Wheaton/Herman-Norcross | L 3-0 F | Wheaton |