Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 3AAAA | at Rosemount | L 3-1 F | Rosemount | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 2AAAA | at Waconia | W 3-2 F | Waconia | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | 1AAAA | at Lakeville North | L 3-0 F | Lakeville North | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Prior Lake | W 3-0 F | Minnetonka | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 2AAAA | at Shakopee | L 3-2 F | Shakopee | ||
Tue - Sep 12 | 7:00 PM | 8AAAA | at Buffalo | L 3-1 F | Buffalo | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Hopkins | W 3-2 F | Minnetonka | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 5AAAA | at Wayzata | L 3-0 F | Wayzata | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 22 | 4:30 PM | 3AAAA |
vs
Eagan |
L 2-0 F | Apple Valley | ||
Fri - Sep 22 | 7:00 PM | 4AAAA |
vs
Stillwater Area |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 9:00 AM | 6AAAA |
at
Apple Valley |
W 2-0 F | Apple Valley | ||
Sat - Sep 23 | 11:30 AM | 2AAAA |
vs
Prior Lake |
L 2-1 F | Apple Valley | ||
Tue - Sep 26 | 7:00 PM | 8AAAA | at St. Michael-Albertville | L 3-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Sep 30 | 9:00 AM | 3AAA |
vs
Cretin-Derham Hall |
W 2-0 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 11:30 AM | 2AAAA |
at
Chanhassen |
W 2-0 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 1:00 PM | 3AAAA |
vs
Rosemount |
L 2-1 F | Chanhassen | ||
Sat - Sep 30 | 2:15 PM | 1AAAA |
vs
Rochester Mayo |
L 2-0 F | Chanhassen | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Eden Prairie | W 3-1 F | Minnetonka | ||
Wed - Oct 04 | 7:00 PM | 6AAAA | vs Edina | W 3-0 F | Minnetonka | ||
Fri - Oct 06 | 5:00 PM | 6AAA |
vs
Delano |
L 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Fri - Oct 06 | 7:30 PM | 4AAAA |
vs
Stillwater Area |
L 2-1 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 9:30 AM | 5AA |
vs
Spectrum |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 5AAAA |
vs
Robbinsdale Armstrong |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Sat - Oct 07 | 2:30 PM | 7AAA |
vs
Hermantown |
W 2-0 F | St. Michael-Albertville | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 2AAAA | at Chanhassen | W 3-0 F | Chanhassen | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 1AAAA | vs Lakeville South | L 3-1 F | Minnetonka | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 5AAAA | vs Wayzata | L 3-0 F | Minnetonka |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Oct 25 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Eden Prairie | W 3-0 F | Minnetonka | ||
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 2AAAA | vs Chaska | W 3-2 F | Minnetonka | ||
Wed - Nov 01 | 7:00 PM | 2AAAA | at Waconia | W 3-1 F | Waconia |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Nov 08 | 3:00 PM | 1AAAA | New Prague | L 3-1 F | Xcel Energy Center | ||
Thu - Nov 09 | 11:00 AM | 8AAAA | Rogers | L 3-1 F | Xcel Energy Center |