Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Aug 28 | 7:30 PM | 8AA | vs East Grand Forks | L 3-1 F | Warren-Alvarado-Oslo | ||
Tue - Aug 29 | 7:00 PM | 8A | vs Goodridge/Grygla | L 3-2 F | Warren | ||
Tue - Sep 05 | 7:00 PM | 8A | vs Stephen-Argyle | L 3-0 F | Warren | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 8A | at Red Lake Falls | W 3-1 F | Red Lake Falls | ||
Tue - Sep 12 | 7:15 PM | 8A | vs Kittson County Central | L 3-0 F | Warren-Alvarado-Oslo | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 8A | vs Climax/Fisher | L 3-2 F | Warren | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Sep 16 | 9:00 AM | 8AA |
vs
Crookston |
W 2-0 F | Warren | ||
Sat - Sep 16 | 9:40 AM | 8A |
vs
Climax/Fisher |
L 2-0 F | Warren | ||
Sat - Sep 16 | 11:00 AM | 8A |
vs
Sacred Heart |
L 2-1 F | Warren | ||
Tue - Sep 19 | 7:30 PM | 8A | at Northern Freeze | L 3-2 F | Marshall County Central | ||
Thu - Sep 21 | 7:30 PM | 8A | at Badger/Greenbush-Middle River | L 3-0 F | Greenbush-Middle River | ||
Mon - Sep 25 | 7:00 PM | 8A | at Stephen-Argyle | L 3-0 F | Stephen | ||
Thu - Sep 28 | 7:30 PM | 8A | vs Red Lake County Central | W 3-0 F | Warren-Alvarado-Oslo | ||
Tue - Oct 03 | 7:30 PM | 8A | at Sacred Heart | L 3-0 F | Sacred Heart | ||
Thu - Oct 05 | 7:30 PM | 8A | vs Northern Freeze | L 3-1 F | Warren-Alvarado-Oslo | ||
Sat - Oct 07 | 9:45 AM | 6A |
vs
Lake Park-Audubon |
W 2-0 F | Waubun | ||
Sat - Oct 07 | 10:30 AM | 8A |
vs
Sacred Heart |
L 2-0 F | Waubun | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 8A |
vs
Goodridge/Grygla |
W 2-1 F | Waubun | ||
Sat - Oct 07 | 12:45 PM | 6A |
vs
Parkers Prairie |
L 2-0 F | Waubun | ||
Sat - Oct 07 | 1:30 PM | 8A |
vs
Northern Freeze |
L 2-0 F | Waubun | ||
Tue - Oct 10 | 7:15 PM | 8AA | at Crookston | W 3-0 F | Crookston | ||
Fri - Oct 13 | 7:15 PM | 8A | at Kittson County Central | L 3-0 F | Kittson Central |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 8A | at Goodridge/Grygla | L 3-2 F | Goodridge/Grygla |