Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 4AA | at St. Paul Academy | W 3-1 F | St. Paul Academy | ||
Fri - Aug 25 | 6:30 PM | 4AA | vs St. Agnes | W 3-0 F | South St. Paul | ||
Thu - Aug 31 | 7:00 PM | at Ellsworth (WI) | L 3-2 F | Ellsworth | |||
Thu - Sep 07 | 6:30 PM | 3AAA | at Simley | L 3-2 F | Simley | ||
Sat - Sep 09 | 12:00 PM | 2AA | at Jordan | L 3-1 F | Jordan | ||
Thu - Sep 14 | 6:30 PM | 4AAAA | vs North St. Paul | L 3-1 F | South St. Paul | ||
Tournament |
|||||||
Fri - Sep 15 | 5:00 PM | 2AAA |
vs
Hutchinson |
L 2-0 F | Heritage Christian | ||
Fri - Sep 15 | 8:00 PM | 4A |
vs
West Lutheran |
W 1-1 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 8:00 AM | 5AA |
vs
Spectrum |
L 1-1 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 10:00 AM | 1A |
vs
Mabel-Canton |
L 2-0 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 12:00 PM | 4A |
at
Heritage Christian |
W 2-0 F | Heritage Christian | ||
Sat - Sep 16 | 2:00 PM | 2AA |
vs
Holy Family Catholic |
L 2-1 F | Heritage Christian | ||
Thu - Sep 21 | 6:30 PM | 4AAA | vs Hill-Murray | W 3-0 F | South St. Paul | ||
Tue - Sep 26 | 6:30 PM | 3AAA | vs Minneapolis Roosevelt | W 3-1 F | South St. Paul | ||
Thu - Sep 28 | 6:30 PM | 4AAAA | vs Tartan | L 3-0 F | South St. Paul | ||
Sat - Sep 30 | 10:00 AM | 3AAA |
vs
Visitation |
L 2-1 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 11:00 AM | 7AAAA |
vs
Coon Rapids |
L 2-0 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 2:00 PM | 1AAA |
vs
Faribault |
L 2-1 F | Park | ||
Sat - Sep 30 | 3:00 PM | 5AAA |
vs
Robbinsdale Cooper |
W 2-0 F | Park | ||
Wed - Oct 04 | 6:30 PM | 3AAAA | at Hastings | W 3-1 F | Hastings | ||
Thu - Oct 05 | 6:00 PM | 4AAA | at St. Anthony Village | W 3-1 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 8:00 AM | 5AAA |
vs
Totino-Grace |
L 1-1 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 10:00 AM | 4AAA |
vs
Minneapolis Edison |
W 2-0 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 12:00 PM | 2AA |
vs
Waterville-Elysian-Morristown |
L 2-0 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 3:00 PM | 1AA |
vs
Pine Island |
L 2-0 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 4:00 PM | 5AAA |
vs
Totino-Grace |
W 2-0 F | St. Anthony Village | ||
Sat - Oct 07 | 5:00 PM | 4AAA |
at
St. Anthony Village |
W 2-0 F | St. Anthony Village | ||
Tue - Oct 10 | 6:30 PM | 4AAA | vs Minneapolis Edison | W 3-0 F | South St. Paul | ||
Thu - Oct 12 | 6:30 PM | 3AAAA | at Two Rivers | L 3-1 F | Two Rivers | ||
Tue - Oct 17 | 6:30 PM | 4AAA | vs Mahtomedi | L 3-0 F | South St. Paul |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Oct 24 | 7:00 PM | 3AAA | at Cretin-Derham Hall | W 3-1 F | Cretin-Derham Hall | ||
Fri - Oct 27 | 7:00 PM | 3AAA | at Visitation | L 3-1 F | Visitation |