Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Aug 24 | 7:00 PM | 1AAAA | at New Prague | L 3-0 F | New Prague | ||
Tournament |
|||||||
Sat - Aug 26 | 10:00 AM | 4AA |
vs
Nova Classical Academy |
W 3-0 F | New Prague | ||
Tue - Aug 29 | 7:15 PM | 2AA | at Waterville-Elysian-Morristown | W 3-1 F | Waterville-Elysian-Morristown | ||
Thu - Sep 07 | 7:00 PM | 2AA | at LeSueur-Henderson | W 3-0 F | Le Sueur-Henderson | ||
Mon - Sep 11 | 7:00 PM | 2AA | at Southwest Christian | L 3-0 F | Southwest Christian | ||
Tue - Sep 12 | 7:15 PM | 2AAA | at Mankato East | W 3-0 F | Mankato East | ||
Thu - Sep 14 | 7:00 PM | 2AA | vs Tri-City United | W 3-0 F | Belle Plaine | ||
Mon - Sep 18 | 7:00 PM | 2A | at Mayer Lutheran | L 3-2 F | Mayer Lutheran | ||
Tue - Sep 19 | 7:00 PM | 5AA | at Watertown-Mayer | W 3-1 F | Watertown-Mayer | ||
Fri - Sep 22 | 5:30 PM | 1AA |
vs
Zumbrota-Mazeppa |
L 2-1 F | Burnsville | ||
Fri - Sep 22 | 7:30 PM | 5AA |
vs
Legacy Christian |
W 2-0 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 10:00 AM | 6AA |
vs
Pequot Lakes |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 12:00 PM | 4AA |
vs
Nova Classical Academy |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Sat - Sep 23 | 2:00 PM | 7AA |
vs
Rush City |
W 2-1 F | Burnsville | ||
Thu - Sep 28 | 7:00 PM | 2AA | vs Norwood-Young America | W 3-0 F | Belle Plaine | ||
Tue - Oct 03 | 7:00 PM | 2AA | vs Jordan | W 3-0 F | Belle Plaine | ||
Tue - Oct 10 | 7:00 PM | 2AAA | vs Mankato West | W 3-2 F | Belle Plaine | ||
Thu - Oct 12 | 7:00 PM | 2AA | vs Sibley East | W 3-0 F | Belle Plaine | ||
Tue - Oct 17 | 7:00 PM | 2A | at Lester Prairie | W 3-0 F | Lester Prairie | ||
Sat - Oct 21 | 9:00 AM | 8AAAA |
vs
Bemidji |
W 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 11:00 AM | 1A |
vs
Bethlehem Academy |
W 2-0 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 1:30 PM | 2AAAA |
at
Chaska |
L 2-1 F | Chaska | ||
Sat - Oct 21 | 3:30 PM | 4AAAA |
vs
Stillwater Area |
L 2-0 F | Chaska |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mon - Oct 23 | 7:00 PM | 2AA | vs Sibley East | W 3-0 F | Belle Plaine | ||
Thu - Oct 26 | 7:30 PM | 2AA | Glencoe-Silver Lake | W 3-0 F | New Prague | ||
Tue - Oct 31 | 7:30 PM | 2AA | Southwest Christian | L 3-1 F | New Prague |