Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Nov 14 | 7:00 PM | 6AA | vs Benilde-St. Margaret's | W 4-1 F | Andover | ||
Fri - Nov 17 | 7:00 PM | 8AA | vs Moorhead | T 1-1 F | Andover | ||
Sat - Nov 18 | 2:00 PM | 2AA | vs Minnetonka | L 5-4 F | Andover | ||
Tue - Nov 28 | 7:00 PM | 2AA | vs Holy Family Catholic | W 4-1 F | Andover | ||
Sat - Dec 02 | 12:00 PM | 6AA | vs Robbinsdale Armstrong/Cooper | W 12-0 F | Andover | ||
Tue - Dec 05 | 7:00 PM | 5AA | at Centennial/Spring Lake Park | T 3-3 F | Centennial | ||
Fri - Dec 08 | 7:00 PM | 7A | at Proctor/Hermantown | W 8-0 F | Proctor | ||
Tue - Dec 12 | 7:00 PM | 5AA | vs Rogers | W 5-0 F | Andover | ||
Thu - Dec 14 | 7:00 PM | 6AA | at Benilde-St. Margaret's | W 5-0 F | St. Louis Park Rec Center | ||
Sat - Dec 16 | 2:00 PM | 7AA | at Blaine | W 9-1 F | Fogerty Arena | ||
Fri - Dec 22 | 7:00 PM | 4AA | vs Hill-Murray | L 2-0 F | Andover | ||
Tournament |
|||||||
Tue - Dec 26 | 1:00 PM | 5AA |
vs
Maple Grove |
W 1-0 F | Edina | ||
Wed - Dec 27 | 7:00 PM | 6AA |
at
Edina |
W 3-0 F | Edina - Braemar | ||
Thu - Dec 28 | 7:00 PM | 2AA |
vs
Minnetonka |
T 0-0 F | Edina | ||
Sat - Jan 06 | 2:30 PM | 7AA | vs Anoka | W 3-0 F | Andover | ||
Tue - Jan 09 | 7:00 PM | 5AA | at Maple Grove | W 2-1 F | Maple Grove | ||
Thu - Jan 11 | 7:00 PM | 5A | at Orono | L 4-3 F | Orono | ||
Sat - Jan 13 | 2:30 PM | 4AA | at Hill-Murray | W 6-2 F | Aldrich Arena | ||
Tue - Jan 16 | 7:00 PM | 5AA | vs Osseo/Park Center | W 11-1 F | Andover | ||
Sat - Jan 20 | 2:00 PM | 7AA | at Grand Rapids/Greenway | W 8-1 F | Grand Rapids | ||
Tue - Jan 23 | 7:00 PM | 7AA | at Elk River/Zimmerman | W 6-0 F | Elk River | ||
Thu - Jan 25 | 7:00 PM | 6AA | at Edina | L 3-0 F | Edina - Braemar | ||
Tue - Jan 30 | 7:00 PM | 5AA | vs Champlin Park/Coon Rapids | W 4-1 F | Andover | ||
Thu - Feb 01 | 7:00 PM | 2AA | at Eden Prairie | W 5-0 F | Eden Prairie | ||
Sat - Feb 03 | 2:00 PM | 4AA | vs Stillwater Area | W 4-3 F | Andover |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Feb 08 | 7:00 PM | 7AA | vs Duluth | W 8-0 F | Andover | ||
Sat - Feb 10 | 12:00 PM | 7AA | vs Anoka | W 5-1 F | Andover | ||
Thu - Feb 15 | 7:00 PM | 7AA | Grand Rapids/Greenway | W 8-1 F | Fogerty Arena |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Thu - Feb 22 | 1:00 PM | 3AA | Rosemount | W 6-0 F | Xcel Energy Center | ||
Fri - Feb 23 | 6:00 PM | 4AA | Hill-Murray | L 3-1 F | Xcel Energy Center | ||
Sat - Feb 24 | 1:00 PM | 2AA | Minnetonka | L 5-3 F | Xcel Energy Center |