Time: 3:00 PM | |
@Wabasso | |
Gibbon-Fairfax-Winthrop | 58 |
Murray County Central | 44 |
Final |
Time: 4:00 PM | |
@Mapleton | |
Glencoe-Silver Lake | 65 |
Lake Crystal-Wellcome Memorial | 40 |
Final |
Time: 5:00 PM | |
@Wabasso | |
MACCRAY | 70 |
Heron Lake-Okabena/Fulda | 15 |
Final |
Time: 5:30 PM | |
@PACT Charter | |
Avail Academy | 11 |
PACT Charter | 50 |
Final |
Time: 5:30 PM | |
@Jordan | |
Robbinsdale Cooper | 41 |
Jordan | 69 |
Final |
Time: 5:45 PM | |
@Mapleton | |
Belle Plaine | 63 |
Blue Earth Area | 17 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
St. Paul Humboldt | 15 |
Math and Science Academy | 35 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Morris | |
West Central Area | 70 |
Morris Area/Chokio-Alberta | 50 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Minneapolis Edison | |
North St. Paul | 64 |
Minneapolis Edison | 9 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Moorhead | |
NCE/U-H | 49 |
Park Christian | 64 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Lanesboro | |
Alden-Conger/Glenville-Emmons | 64 |
Lanesboro | 75 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Pipestone | |
Luverne | 75 |
Pipestone Area | 48 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Adrian | |
Southwest MN Christian | 82 |
Adrian/Ellsworth | 61 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Ada | |
Lake Park-Audubon | 43 |
Ada-Borup-West | 56 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Mounds Park Academy | |
Blake | 59 |
Mounds Park Academy | 26 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Mapleton | |
St. Clair | 67 |
Maple River | 69 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Bismarck Legacy | |
Moorhead | 28 |
Bismarck Legacy | 64 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Nova Classical | |
St. Paul Washington/Johnson | 43 |
Nova Classical Academy | 41 |
Final |
Time: 6:00 PM | |
@Mountain Iron | |
Roseau | 43 |
Mountain Iron-Buhl | 77 |
Final |
Time: 6:30 PM | |
@Heritage Christian | |
Eagle Ridge Academy | 31 |
Heritage Christian | 61 |
Final |
Time: 6:30 PM | |
@Breck | |
Minnehaha Academy | 91 |
Breck | 22 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Minneapolis Washburn | |
Richfield | 77 |
Minneapolis Washburn | 57 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Eden Prairie | |
Benilde-St. Margaret's | 70 |
Eden Prairie | 76 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@LeSueur | |
Madelia | 39 |
LeSueur-Henderson | 42 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Holdingford | |
Maple Lake | 16 |
Holdingford | 62 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Twin Cities Academy | |
Brooklyn Center | 20 |
Twin Cities Academy/Great River | 49 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@La Crescent | |
Dover-Eyota | 65 |
La Crescent-Hokah | 44 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Wabasso | |
Westbrook-Walnut Grove | 68 |
Wabasso | 21 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Two Rivers | |
Bloomington Jefferson | 52 |
Two Rivers | 60 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Burnsville | |
Minneapolis Roosevelt | 77 |
Burnsville | 55 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@North Lakes Academy | |
West Lutheran | 67 |
North Lakes Academy | 10 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@New Prague | |
Osseo | 78 |
New Prague | 73 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Monticello | |
Rocori | 23 |
Monticello | 61 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Walker | |
Nevis | 70 |
Walker-Hackensack-Akeley | 71 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@White Bear Lake | |
Irondale | 33 |
White Bear Lake | 70 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Cretin-Derham Hall | |
Forest Lake | 39 |
Cretin-Derham Hall | 56 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@St. Francis | |
Ogilvie | 70 |
St. Francis | 66 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Wayzata | |
Prior Lake | 50 |
Wayzata | 72 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Minnetonka | |
Chaska | 36 |
Minnetonka | 69 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Hill City | |
Carlton/Wrenshall | 47 |
Hill City/Northland | 53 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Andover | |
Cambridge-Isanti | 36 |
Andover | 72 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Woodbury | |
Stillwater Area | 71 |
Woodbury | 56 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@South St. Paul | |
Rockford | 40 |
South St. Paul | 49 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Rogers | |
Spring Lake Park | 61 |
Rogers | 48 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Royalton | |
Kimball Area | 29 |
Royalton | 55 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Centennial | |
Lakeville North | 73 |
Centennial | 37 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Red Lake | |
Clearbrook-Gonvick | 61 |
Red Lake | 41 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Liberty Classical Academy | |
Lakes International Language Academy | 42 |
Liberty Classical Academy | 21 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Duluth East | |
Zimmerman | 58 |
Duluth East | 72 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Mounds View | |
Park of Cottage Grove | 44 |
Mounds View | 69 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Eagan | |
St. Michael-Albertville | 83 |
Eagan | 51 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@East Ridge | |
Roseville | 63 |
East Ridge | 60 |
Final |
Time: 7:00 PM | |
@Eden Valley | |
Atwater-Cosmos-Grove City | 47 |
Eden Valley-Watkins | 46 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
New Life Academy | 49 |
United Christian Academy | 87 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Fillmore Central | |
Kenyon-Wanamingo | 32 |
Fillmore Central | 57 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Kelliher | |
Blackduck | 37 |
Kelliher/Northome | 85 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Culver | |
Littlefork-Big Falls | 26 |
South Ridge | 83 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Redwood Falls | |
Windom Area | 64 |
Redwood Valley | 45 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Wheaton | |
Underwood | 78 |
Wheaton/Herman-Norcross | 43 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Ely | |
International Falls | 25 |
Ely | 67 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Fergus Falls | |
Sartell-St. Stephen | 51 |
Fergus Falls | 43 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Robbinsdale Armstrong | |
St. Paul Central | 24 |
Robbinsdale Armstrong | 72 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Sauk Rapids | |
St. Cloud | 73 |
Sauk Rapids-Rice | 70 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Marshall | |
Worthington | 38 |
Marshall | 61 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Mora | |
Little Falls | 59 |
Mora | 24 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Plainview | |
Zumbrota-Mazeppa | 53 |
Plainview-Elgin-Millville | 68 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Kindred | |
Barnesville | 59 |
Kindred | 67 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Bethlehem Academy | |
United South Central | 49 |
Bethlehem Academy | 56 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Hancock | |
Clinton-Graceville-Beardsley | 36 |
Hancock | 87 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Battle Lake | |
Parkers Prairie | 49 |
Battle Lake | 52 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Cass Lake | |
Laporte | 22 |
Cass Lake-Bena | 74 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Belgrade | |
Central MN Christian | 58 |
Belgrade-Brooten-Elrosa | 56 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Grand Meadow | |
Rushford-Peterson | 42 |
Grand Meadow | 30 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Aurora | |
Hinckley-Finlayson | 38 |
Mesabi East | 57 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Hayfield | |
Janesville-Waldorf-Pemberton | 38 |
Hayfield | 60 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Two Harbors | |
North Woods | 81 |
Two Harbors | 30 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Virginia | |
North Branch | 46 |
Rock Ridge | 72 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
@Alexandria | |
Willmar | 39 |
Alexandria | 72 |
Final |
Time: 7:15 PM | |
Jackson County Central | 34 |
Estherville Lincoln Central | 63 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Oklee | |
Stephen-Argyle | 66 |
Red Lake County Central | 31 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@St. John's University | |
Hope Academy | 53 |
St. John's Prep | 65 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Wadena | |
New York Mills | 34 |
Wadena-Deer Creek | 51 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Rochester Mayo | |
Hastings | 66 |
Rochester Mayo | 59 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Baudette | |
Pine River-Backus | 72 |
Lake of the Woods | 40 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Morgan | |
Springfield | 56 |
Cedar Mountain | 46 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Austin | |
Rochester John Marshall | 72 |
Austin | 62 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Mapleton | |
Winona Cotter | 58 |
New Richland-H-E-G | 42 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Mountain Lake | |
Red Rock Central | 52 |
Mountain Lake Area/Comfrey | 65 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Menahga | |
Bertha-Hewitt | 35 |
Menahga | 69 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@St. Croix Prep | |
Apple Valley | 26 |
St. Croix Prep | 66 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Staples | |
Pierz | 77 |
Staples-Motley | 53 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Legacy Christian | |
St. Cloud Cathedral | 84 |
Legacy Christian | 51 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Perham | |
Park Rapids Area | 35 |
Perham | 76 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Red Wing | |
Albert Lea | 33 |
Red Wing | 68 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Mankato West | |
Owatonna | 56 |
Mankato West | 53 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@New Ulm Cathedral | |
Minnesota Valley Lutheran | 39 |
New Ulm Cathedral | 59 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Edgerton | |
Russell-Tyler-Ruthton | 30 |
Edgerton | 66 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Benson | |
Browerville-Eagle Valley | 63 |
Benson | 38 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Waubun | |
Win-E-Mac | 47 |
Mahnomen/Waubun | 51 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Dawson | |
Ortonville | 44 |
Dawson-Boyd | 79 |
Final |
Time: 7:30 PM | |
@Bagley | |
Climax/Fisher | 55 |
Bagley | 23 |
Final |
Time: 8:00 PM | |
@Mapleton | |
Norwood-Young America | 58 |
Waterville-Elysian-Morristown | 49 |
Final |