Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tue - Nov 29 | 7:00 PM | 3A | at Marshall | W 5-3 F | Marshall | ||
Fri - Dec 02 | 5:00 PM | 4A | vs Two Rivers | T 2-2 F/OT | Luverne | ||
Sat - Dec 03 | 1:45 PM | 1A | vs Waseca | W 11-1 F | Luverne | ||
Fri - Dec 09 | 7:00 PM | 3A | at New Ulm | L 2-1 F | New Ulm | ||
Sat - Dec 17 | 2:00 PM | 1A | at Rochester Lourdes/Dover-Eyota | W 8-0 F | Rochester Graham Arena | ||
Tournament |
|||||||
Wed - Dec 28 | 6:00 PM | 1A |
vs
Rochester Lourdes/Dover-Eyota |
W 6-1 F | Rochester Graham Arena | ||
Thu - Dec 29 | 2:00 PM | 1A |
vs
Dodge County |
L 5-1 F | Rochester Graham Arena | ||
Fri - Dec 30 | 2:00 PM | 1A |
vs
Albert Lea |
L 6-3 F | Rochester Graham Arena | ||
Sat - Jan 07 | 6:00 PM | 6A | vs Morris/Benson Area | L 4-3 F/OT | Luverne | ||
Mon - Jan 09 | 7:00 PM | 3A | at Worthington | W 8-1 F | Worthington | ||
Thu - Jan 12 | 7:00 PM | 3A | at Redwood Valley | W 7-0 F | Redwood Falls | ||
Sat - Jan 14 | 2:00 PM | 1A | at Waseca | L 5-4 F | Waseca | ||
Mon - Jan 16 | 7:00 PM | 3A | at Fairmont | W 7-1 F | Fairmont | ||
Tue - Jan 17 | 7:15 PM | 1A | at Albert Lea | W 4-2 F | Albert Lea | ||
Sat - Jan 21 | 2:00 PM | 1A | at Dodge County | W 9-1 F | Kasson | ||
Tue - Jan 24 | 7:30 PM | 3A | vs Worthington | W 11-2 F | Luverne | ||
Thu - Jan 26 | 7:00 PM | 3A | vs New Ulm | L 3-1 F | Luverne | ||
Sat - Jan 28 | 5:00 PM | 3A | vs Windom Area | W 6-5 F | Luverne | ||
Tue - Jan 31 | 7:00 PM | 3A | vs Redwood Valley | W 7-0 F | Luverne | ||
Thu - Feb 02 | 7:00 PM | 3A | vs Marshall | W 4-2 F | Luverne | ||
Sat - Feb 04 | 3:00 PM | 6A | at Morris/Benson Area | W 7-4 F | Benson | ||
Tue - Feb 07 | 7:00 PM | 3A | vs Fairmont | W 10-3 F | Luverne | ||
Fri - Feb 10 | 6:00 PM | 3A | vs Minnesota River | W 4-3 F | Luverne | ||
Sat - Feb 11 | 6:00 PM | 3A | at Minnesota River | W 4-0 F | LeSueur | ||
Thu - Feb 16 | 7:00 PM | 3A | at Windom Area | W 5-3 F | Windom |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fri - Feb 24 | 7:00 PM | 3A | vs Windom Area | W 5-2 F | Luverne | ||
Mon - Feb 27 | 6:00 PM | 3A | Mankato East/Loyola | W 6-2 F | Gustavus Adolphus | ||
Wed - Mar 01 | 7:30 PM | 3A | New Ulm | W 4-2 F | Gustavus Adolphus |
Date | Time | Section | Opponent | Result | Location | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wed - Mar 08 | 11:00 AM | 7A | Hermantown | L 6-0 F | Xcel Energy Center | ||
Thu - Mar 09 | 10:00 AM | 6A | Alexandria | L 7-3 F | Mariucci Arena |