Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Soccer (G) Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Soccer (G) Scores for Monday, September 23, 2019
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Legacy Christian0
Heritage Christian5
at  Heritage ChristianFINAL
Hermantown0
Duluth Marshall2
at  Duluth MarshallFINAL
Spectrum1
PACT Charter3
at  PACT CharterFINAL
North Lakes Academy0
Southwest Christian4
at  Southwest ChristianFINAL
St. Croix Prep1
Mounds Park Academy0
at  Mounds Park AcademyFINAL
Duluth Denfeld2
Hibbing/Chisholm0
at  HibbingFINAL
Chesterton Academy3
Brooklyn Center6
at  Brooklyn CenterFINAL
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B0
Detroit Lakes9
at  Detroit LakesFINAL
Rogers0
Andover4
at  AndoverFINAL
Maple Grove4
Anoka1
at  AnokaFINAL
Osseo1
Blaine6
at  BlaineFINAL
Schaeffer Academy4
Cannon Falls2
at  Cannon FallsFINAL
Totino-Grace0
Centennial2
at  CentennialFINAL
St. Paul Johnson0
St. Paul Central9
at  GriffinFINAL
Champlin Park4
Coon Rapids0
at  Coon RapidsFINAL
Robbinsdale Armstrong10
Park Center1
at  Brooklyn ParkFINAL
Becker1
Sauk Rapids-Rice6
at  Sauk RapidsFINAL
Elk River3
Spring Lake Park1
at  Spring Lake ParkFINAL
Plainview-Elgin-Millville0
Stewartville2
at  StewartvilleFINAL
St. Paul Humboldt0
St. Paul Washington1
at  WashingtonFINAL
New Life Academy6
Nova Classical Academy0
at -1FINAL
North St. Paul0
South St. Paul4
at  South St. PaulFINAL
East Grand Forks8
Hillcrest Lutheran Academy0
at  Fergus FallsFINAL
North Branch1
St. Francis5
at  St. FrancisFINAL
Mayer Lutheran1
Big Lake2
at  Big LakeFINAL
Byron3
Dover-Eyota0
at  EyotaFINAL
St. Paul Harding0
St. Paul Highland Park5
at  Highland ParkFINAL
Jordan0
Mound Westonka5
at  MoundFINAL
Cambridge-Isanti2
Princeton1
at  PrincetonFINAL
Park of Cottage Grove0
Simley1
at  SimleyFINAL
Bemidji10
St. Cloud Apollo0
at  St. Cloud ApolloFINAL
New Ulm2
Waseca0
at  WasecaFINAL
Shakopee1
Apple Valley1
at  Apple ValleyF/OT
Two Harbors0
Cloquet/Carlton5
at  CloquetFINAL
Rochester Lourdes8
Lake City0
at  Lake CityFINAL
Rochester Century3
Northfield2
at  NorthfieldF/OT
Esko0
Duluth East4
at  Duluth EastFINAL
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2020 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |