Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Volleyball Scores for Saturday, September 14, 2019
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Glenville-Emmons2
at  MN Academy for the DeafFINAL
  > Game Recap
Glenville-Emmons2
Shattuck-St. Mary's0
at  MN Academy for the DeafFINAL
  > Game Recap
Glenville-Emmons2
MN Academy for the Deaf0
at  MN Academy for the DeafFINAL
  > Game Recap
Northland0
Hill City2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall0
Hill City2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bagley0
Hill City2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bigfork1
North Woods2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bagley0
North Woods2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Duluth Marshall0
North Woods2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
McGregor0
North Woods2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bagley2
Braham1
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bigfork0
Hill City2
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Braham2
Duluth Marshall1
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bagley2
McGregor0
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Braham2
McGregor0
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bigfork2
Northland0
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Braham2
Northland0
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Bigfork2
McGregor0
at  Hill CityFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Pool Play
Minneapolis Henry (A)0
Legacy Christian (A)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Pool Play
Breck (B)0
Sacred Heart (B)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Southland (A)1
Wabasha-Kellogg (A)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Rushford-Peterson (B)2
Dover-Eyota (B)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Chatfield (C)2
Lanesboro (C)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Mankato Loyola (A)0
St. Peter (A)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Pool Play
South St. Paul (A)1
Heritage Christian (A)1
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
New Richland-H-E-G (B)2
Blue Earth Area (B)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Pool Play
Maple Grove (B)2
Spectrum (B)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Murray County Central (A)0
Jackson County Central (A)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Litchfield (B)2
Luverne (B)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Triton (C)2
Martin County West (C)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Red Rock Central (D)1
Worthington (D)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Ashby (A)0
Ortonville (A)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Dassel-Cokato (A)0
Kittson County Central (A)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
North St. Paul2
Alexandria0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Minnetonka2
Chanhassen0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Aitkin (E)0
Pine River-Backus (E)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Cass Lake-Bena (A)0
Little Falls (A)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Deer River (B)0
Milaca (B)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
East Central (C)1
Verndale (C)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Barnum (D)2
Onamia (D)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Wheaton/Herman-Norcross (A)0
Hawley (A)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Perham (B)2
Lake of the Woods (B)1
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Johnson (A)2
Minneapolis North (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Avail Academy (A)2
Brooklyn Center (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Redwood Valley (A)2
Wabasso (A)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Washington (B)0
Minneapolis Edison (B)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Humboldt (B)1
Twin Cities Academy/Great River (B)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
BOLD (B)2
Central MN Christian (B)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Osseo2
Red Wing0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Faribault0
Rosemount2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Elk River2
Owatonna0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Jordan2
Delano0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Rogers (A)2
Lester Prairie/Holy Trinity (A)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Rockford (B)2
Chisago Lakes Area (B)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Mahnomen/Waubun (A)0
Warren-Alvarado-Oslo (A)2
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Orono (C)2
Buffalo (C)1
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Red Lake Falls (B)2
Fertile-Beltrami (B)0
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Esko (A)0
North Branch (A)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Sartell-St. Stephen (A)2
Cloquet (A)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T0
Maple River2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
St. James Area1
Sibley East2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Goodhue (A)2
Spring Valley (A)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Norwood-Young America (B)2
Fillmore Central (B)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
St. Anthony Village (C)0
Caledonia (C)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Thief River Falls (A)2
East Grand Forks (A)1
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Barnesville (B)0
Detroit Lakes (B)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Johnson (A)2
Avail Academy (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis North (A)2
Prairie Seeds Academy (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Twin Cities Academy/Great River (B)1
St. Paul Washington (B)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis Edison (B)0
Columbia Heights (B)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
St. Francis (B)0
Carlton (B)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Princeton (B)2
Hibbing (B)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Howard Lake-Waverly-Winsted (A)2
Atwater-Cosmos-Grove City (A)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Windom Area (B)2
Glencoe-Silver Lake (B)1
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
Minnewaska Area (B)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
New London-Spicer (B)2
Lac qui Parle Valley (B)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
North St. Paul2
Chanhassen0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Alexandria2
Cambridge-Isanti0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Aitkin (E)2
Silver Bay (E)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Cass Lake-Bena (A)0
Crosby-Ironton (A)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Deer River (B)0
Upsala (B)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
East Central (C)0
Hermantown (C)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Barnum (D)0
Ada-Borup (D)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
MACCRAY (A)2
Southwest MN Christian (A)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Pipestone Area (B)2
St. Clair (B)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Mayer Lutheran2
St. Charles0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Winona2
Farmington0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Andover2
Mahtomedi0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Hutchinson2
Bloomington Kennedy0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Rogers (A)2
Mound Westonka (A)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Rockford (B)2
Robbinsdale Cooper (B)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Clearbrook-Gonvick (A)1
Warren-Alvarado-Oslo (A)2
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Buffalo (C)2
DeLaSalle (C)1
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Goodridge/Grygla (B)1
Fertile-Beltrami (B)2
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
St. James Area0
Maple River2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Cedar Mountain1
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Wabasha-Kellogg (A)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Rushford-Peterson (B)1
Fillmore Central (B)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Chatfield (C)0
Caledonia (C)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Rochester John Marshall (A)2
Jackson County Central (A)1
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Litchfield (B)2
Westbrook-Walnut Grove (B)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Triton (C)0
Heron Lake-Okabena/Fulda (C)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Red Rock Central (D)2
New Ulm (D)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
East Grand Forks (A)0
Hawley (A)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Lake of the Woods (B)1
Barnesville (B)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Avail Academy (A)2
Prairie Seeds Academy (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Johnson (A)1
Brooklyn Center (A)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Twin Cities Academy/Great River (B)2
Columbia Heights (B)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Washington (B)1
St. Paul Humboldt (B)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Breck (B4)0
Legacy Christian (A1)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Sacred Heart (B2)2
Minneapolis Henry (A3)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Cloquet (A)0
North Branch (A)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Sartell-St. Stephen (A)2
Esko (A)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Southwest MN Christian (A)2
Wabasso (A)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
BOLD (B)2
St. Clair (B)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Howard Lake-Waverly-Winsted (A)0
St. Peter (A)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
New Richland-H-E-G (B)0
Windom Area (B)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Dassel-Cokato (A)2
Ortonville (A)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Kittson County Central (A)2
Ashby (A)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Minnetonka2
North St. Paul0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Cambridge-Isanti0
Chanhassen2
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Pine River-Backus (E)2
Silver Bay (E)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Little Falls (A)2
Crosby-Ironton (A)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Milaca (B)2
Upsala (B)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Verndale (C)0
Hermantown (C)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Pool Play
Onamia (D)0
Ada-Borup (D)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Rosemount0
Osseo2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Faribault2
Red Wing1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Jordan2
Elk River1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Delano2
Owatonna1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Lester Prairie/Holy Trinity (A)0
Mound Westonka (A)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Chisago Lakes Area (B)2
Robbinsdale Cooper (B)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Mahnomen/Waubun (A)2
Clearbrook-Gonvick (A)0
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Pool Play
Orono (C)2
DeLaSalle (C)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Pool Play
Red Lake Falls (B)2
Goodridge/Grygla (B)1
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Cedar Mountain1
Maple River2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Sibley East2
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T0
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Southland (A)0
Goodhue (A)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Dover-Eyota (B)0
Norwood-Young America (B)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Lanesboro (C)2
St. Anthony Village (C)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Wheaton/Herman-Norcross (A)2
Thief River Falls (A)0
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Detroit Lakes (B)2
Perham (B)1
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis North (A)0
Brooklyn Center (A)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Johnson (A)2
Prairie Seeds Academy (A)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis Edison (B)2
St. Paul Humboldt (B)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Washington (B)0
Columbia Heights (B)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Spectrum (B3)2
South St. Paul (A2)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Maple Grove (B1)2
Heritage Christian (A4)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
St. Francis (B)2
Hibbing (B)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Princeton (B)0
Carlton (B)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Rochester John Marshall (A)2
Murray County Central (A)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Luverne (B)2
Westbrook-Walnut Grove (B)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
Martin County West (C)0
Heron Lake-Okabena/Fulda (C)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Pool Play
New Ulm (D)2
Worthington (D)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Redwood Valley (A)1
MACCRAY (A)1
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Central MN Christian (B)0
Pipestone Area (B)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Mankato Loyola (A)2
Atwater-Cosmos-Grove City (A)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Blue Earth Area (B)0
Glencoe-Silver Lake (B)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
New London-Spicer (B)2
Minnewaska Area (B)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Lac qui Parle Valley (B)2
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Alexandria0
Chanhassen2
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Minnetonka2
Cambridge-Isanti0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Pine River-Backus (E1)2
Ada-Borup (D1)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Thief River Falls (A)0
Hawley (A)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Barnum (D2)1
Verndale (C2)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Detroit Lakes (B)2
Lake of the Woods (B)0
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
Silver Bay (E3)2
Cass Lake-Bena (A3)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis North (A)0
Avail Academy (A)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Prairie Seeds Academy (A)1
Brooklyn Center (A)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
St. Paul Humboldt (B)2
Columbia Heights (B)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Pool Play
Minneapolis Edison (B)2
Twin Cities Academy/Great River (B)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Winona0
Mayer Lutheran2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
St. Charles0
Farmington2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Andover0
Hutchinson2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - 1st Rounds
Mahtomedi2
Bloomington Kennedy1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Orono (C1)0
Rockford (B1)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Buffalo (C2)2
Chisago Lakes Area (B2)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
DeLaSalle (C3)2
Robbinsdale Cooper (B3)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Finals
Mahnomen/Waubun2
Red Lake Falls0
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Finals
Fertile-Beltrami2
Warren-Alvarado-Oslo0
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Finals
Clearbrook-Gonvick0
Goodridge/Grygla2
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Sartell-St. Stephen (A)2
North Branch (A)1
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Esko (A)2
Cloquet (A)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Sibley East2
Cedar Mountain0
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T0
St. James Area2
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Goodhue (A)2
Wabasha-Kellogg (A)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Rushford-Peterson (B)0
Norwood-Young America (B)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Chatfield (C)1
St. Anthony Village (C)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Red Rock Central (D1)1
Rochester John Marshall (A1)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
New Ulm (D2)0
Jackson County Central (A2)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Worthington (D3)2
Murray County Central (A3)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Southwest MN Christian (A)0
Redwood Valley (A)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
St. Clair (B)0
Central MN Christian (B)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Sacred Heart (B2)2
Legacy Christian (A1)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Breck (B4)1
Minneapolis Henry (A3)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
East Grand Forks (A)2
Wheaton/Herman-Norcross (A)1
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Barnesville (B)2
Perham (B)0
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Consolation
Minneapolis North (A4)0
Columbia Heights (B4)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Consolation
St. Paul Washington (B5)2
Prairie Seeds Academy (A5)0
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Championship
St. Paul Humboldt (B2)0
St. Paul Johnson (A1)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
St. Francis (B)2
Princeton (B)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Carlton (B)2
Hibbing (B)0
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Mankato Loyola (A)0
Howard Lake-Waverly-Winsted (A)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Blue Earth Area (B)0
Windom Area (B)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Ortonville (A)0
Kittson County Central (A)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Ashby (A)0
Dassel-Cokato (A)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
North St. Paul2
Cambridge-Isanti0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Chanhassen Tournament
Minnetonka2
Alexandria0
at  ChanhassenFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Milaca (B1)2
Little Falls (A1)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Upsala (B2)0
Crosby-Ironton (A2)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
East Central (C3)0
Deer River (B3)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
MACCRAY (A)2
Wabasso (A)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Pool Play
Pipestone Area (B)2
BOLD (B)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Rosemount2
Elk River1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Winona2
Andover1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Red Wing0
Owatonna2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
St. Charles2
Bloomington Kennedy0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Rockford (B1)2
Rogers (A1)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Finals
Fertile-Beltrami1
Mahnomen/Waubun2
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Warren-Alvarado-Oslo Tournament - Finals
Red Lake Falls2
Warren-Alvarado-Oslo1
at  WarrenFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Chisago Lakes Area (B2)0
Mound Westonka (A2)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Robbinsdale Cooper (B3)2
Lester Prairie/Holy Trinity (A3)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
Sibley East2
Maple River0
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Maple River Tournament
St. James Area2
Cedar Mountain1
at  MapletonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Southland (A)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Fillmore Central (B)1
Dover-Eyota (B)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Pool Play
Caledonia (C)2
Lanesboro (C)0
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Heron Lake-Okabena/Fulda (C1)1
Litchfield (B1)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Triton (C2)2
Luverne (B2)0
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Martin County West (C3)0
Westbrook-Walnut Grove (B3)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Perham (B3)2
Wheaton/Herman-Norcross (A3)0
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Consolation
Twin Cities Academy/Great River (B3)1
Brooklyn Center (A3)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Championship
Minneapolis Edison (B1)1
Avail Academy (A2)1
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Spectrum (B3)0
Maple Grove (B1)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
South St. Paul (A2)1
Heritage Christian (A4)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Consolation
Southland (11)2
St. Anthony Village (10)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
Atwater-Cosmos-Grove City (A)0
St. Peter (A)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Pool Play
New Richland-H-E-G (B)0
Glencoe-Silver Lake (B)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
Lac qui Parle Valley (B)0
Minnewaska Area (B)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Pool Play
New London-Spicer (B)2
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Pine River-Backus (E1)2
Hermantown (C1)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Aitkin (E2)2
Verndale (C2)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
Silver Bay (E3)1
Onamia (D3)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
BOLD (B2)0
MACCRAY (A1)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
St. Clair (B4)0
Southwest MN Christian (A3)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Osseo2
Jordan0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Mayer Lutheran2
Hutchinson0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Faribault2
Delano0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Mahtomedi0
Farmington2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Orono (C1)0
Rogers (A1)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
Buffalo (C2)2
Mound Westonka (A2)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament - Bracket
DeLaSalle (C3)2
Lester Prairie/Holy Trinity (A3)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Princeton (B3)0
Esko (A3)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Hibbing (B4)1
Cloquet (A4)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Chatfield (6)1
Norwood-Young America (3)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Fillmore Central (7)0
Caledonia (2)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Barnesville (B2)2
East Grand Forks (A2)0
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Championship
Avail Academy (A2)0
St. Paul Johnson (A1)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Columbia Heights Tournament - Championship
St. Paul Humboldt (B2)0
Minneapolis Edison (B1)2
at  Columbia HeightsFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Red Rock Central (D1)0
Heron Lake-Okabena/Fulda (C1)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
New Ulm (D2)0
Luverne (B2)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Martin County West (C3)0
Murray County Central (A3)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Legacy Christian (A1)2
Spectrum1
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Breck (B4)2
South St. Paul (A2)1
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Consolation
Dover-Eyota (12)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
Glencoe-Silver Lake (B2)2
St. Peter (A1)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
Blue Earth Area (B4)0
Mankato Loyola (A3)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Bracket
Dassel-Cokato (A2)2
Minnewaska Area (B2)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Bracket
Long Prairie-Grey Eagle (B4)2
Ashby (A4)1
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Hawley Tournament
Detroit Lakes (B1)0
Hawley (A1)2
at  HawleyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Ada-Borup (D1)2
Little Falls (A1)1
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Barnum (D2)2
Upsala (B2)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
East Central (C3)0
Cass Lake-Bena (A3)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
Pipestone Area (B1)1
Redwood Valley (A2)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
Central MN Christian (B3)2
Wabasso (A4)1
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Rosemount2
Winona0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Elk River1
Andover2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Owatonna2
St. Charles1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Red Wing2
Bloomington Kennedy0
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Stillwater Area0
Moorhead3
at  MoorheadFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
Carlton (B1)1
Sartell-St. Stephen (A1)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
North Branch Tournament
St. Francis (B2)0
North Branch (A2)2
at  North BranchFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Rushford-Peterson (4)1
Wabasha-Kellogg (5)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Lanesboro (8)0
Goodhue (1)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
Windom Area (B1)2
Howard Lake-Waverly-Winsted (A2)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
New Richland-H-E-G (B3)2
Atwater-Cosmos-Grove City (A4)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Litchfield (B1)1
Rochester John Marshall (A1)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Triton (C2)0
Jackson County Central (A2)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Jackson County Central Tournament - Brackets
Worthington (D3)0
Westbrook-Walnut Grove (B3)2
at  JacksonFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Bracket
New London-Spicer (B1)1
Kittson County Central (A1)2
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Minnewaska Invitational - Bracket
Lac qui Parle Valley (B3)2
Ortonville (A3)0
at  GlenwoodFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Ada-Borup (D1)2
Hermantown (C1)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Barnum (D2)0
Verndale (C2)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
Silver Bay (E3)2
Cass Lake-Bena (A3)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
Redwood Valley (A2)1
MACCRAY (A1)2
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Wabasso Tournament - Brackets
Central MN Christian (B3)2
Southwest MN Christian (A3)0
at  WabassoFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Sacred Heart (B2)0
Maple Grove (B1)2
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Heritage Christian Tournament - Bracket
Minneapolis Henry (A3)2
Heritage Christian (A4)0
at  Heritage ChristianFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Osseo0
Mayer Lutheran2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Jordan0
Hutchinson2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Faribault1
Farmington2
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Farmington Tournament - Final Rounds
Delano2
Mahtomedi1
at  FarmingtonFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Norwood-Young America (3)1
Caledonia (2)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Goodhue (1)2
Wabasha-Kellogg (5)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Consolation
Dover-Eyota (12)1
Southland (11)2
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
Glencoe-Silver Lake (B2)1
Windom Area (B1)2
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
St. Peter Tournament - Finals
New Richland-H-E-G (B3)2
Mankato Loyola (A3)0
at  St. PeterFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Gold Bracket
Pine River-Backus (E1)2
Milaca (B1)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Silver Bracket
Aitkin (E2)1
Crosby-Ironton (A2)2
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Crosby-Ironton Tournament - Bronze Bracket
Onamia (D3)2
Deer River (B3)0
at  CrosbyFINAL
  > Game Recap
Wabasha-Kellogg Tournament - Finals
Caledonia (2)2
Goodhue (1)1
at  WabashaFINAL
  > Game Recap
Shattuck-St. Mary's0
Glenville-Emmons0
Kansas School for the Deaf0
MN Academy for the Deaf0
at  MN Academy for the Deaf8:00 AM
  > Report Score
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |