Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Volleyball Scores for Saturday, September 7, 2019
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Westbrook-Walnut Grove Invitational
New Ulm Cathedral1
Gibbon-Fairfax-Winthrop2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Springfield2
Dawson-Boyd1
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Richfield (A)0
Coon Rapids (A)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Cambridge-Isanti (B)2
Kaleidoscope Charter (B)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland2
St. Clair0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
LeRoy-Ostrander (B)0
Hayfield (B)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Blooming Prairie (G)2
Lyle/Austin Pacelli (G)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Lac qui Parle Valley1
Wheaton/Herman-Norcross2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
West Central Area2
Sisseton (SD)1
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Holdingford0
Sauk Centre2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Little Falls0
Monticello2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Royalton0
Pipestone Area2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland2
Minnesota Valley Lutheran0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy1
Grand Meadow1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Brandon/Evansville (A)1
New York Mills (A)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon0
Hillcrest Lutheran Academy2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Rothsay1
Pelican Rapids1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake0
Breckenridge2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
George-Little Rock (IA) (A)0
Hills-Beaver Creek (A)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Blue Earth Area (B)0
Adrian (B)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
West Lyon (IA) (B)2
Edgerton (B)0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Eagan (A)2
Rochester Mayo (A)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
East Ridge (B)2
Bethlehem Academy (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Mankato West (C)0
Shakopee (C)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Chanhassen (D)2
Minneapolis Southwest (D)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A)2
La Crescent-Hokah (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lanesboro (A)0
Winona Cotter (A)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Mankato Loyola1
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Gibbon-Fairfax-Winthrop2
Springfield0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Red Lake County Central (A)0
Ada-Borup (A)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
West Lutheran (A)0
Becker (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
North Lakes Academy (A)0
Minneapolis Washburn (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Win-E-Mac (B)0
Climax/Fisher (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
East Grand Forks (C)0
Fosston (C)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Minnehaha Academy (A)1
Hill-Murray (A)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Holy Angels (B)3
Visitation (B)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Mounds Park Academy (C)1
Simley (C)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Madelia (A)0
Sleepy Eye (A)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)0
Sleepy Eye Saint Mary's (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Robbinsdale Armstrong (A)2
Chisago Lakes Area (A)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Alexandria (B)0
Pine River-Backus (B)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Ashby (A)1
Montevideo (A)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Paynesville Area (A)2
Wabasso (A)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
East Central0
Crosby-Ironton2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Barnum0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Hinckley-Finlayson0
Moose Lake-Willow River2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Northeast Range (A)0
Greenway (A)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Farmington (A)0
North St. Paul (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Grand Rapids (A)0
Woodbury (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Mountain Iron-Buhl (B)0
Mesabi East (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Cherry (C)2
Hill City (C)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
St. Paul Central (A)0
Breck (A)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
St. Paul Como Park (B)0
White Bear Lake (B)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Park Center (C)2
St. Croix Prep (C)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Minneapolis Roosevelt (D)0
Irondale (D)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Dover-Eyota (B)0
Alden-Conger (B)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Pine Island (G)0
Goodhue (G)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Waconia2
Hutchinson0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Kasson-Mantorville2
Benilde-St. Margaret's1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Chaska0
St. Michael-Albertville2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Elk River2
Totino-Grace1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Owatonna1
Tracy-Milroy-Balaton2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Yellow Medicine East0
Belgrade-Brooten-Elrosa2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Heron Lake-Okabena/Fulda0
Burnsville2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Fergus Falls0
Perham2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Virginia1
Park of Cottage Grove2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Caledonia2
Hastings1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Minneapolis South2
Apple Valley0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Bloomington Kennedy1
Minneapolis Henry2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Minnesota Valley Lutheran2
Tri-City United0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
St. Clair0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
West Central Area0
Wheaton/Herman-Norcross2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Sisseton (SD)0
Park Christian2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Annandale2
St. Cloud Cathedral0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Brainerd0
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Albany2
Wadena-Deer Creek1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Kimball Area1
Osakis2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B)2
Verndale (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)2
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy0
Pelican Rapids2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Breckenridge2
Rothsay0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake1
Lake Park-Audubon1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Hills-Beaver Creek (A)0
Luverne (A)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Edgerton (B)0
Adrian (B)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
West Lyon (IA) (B)2
Blue Earth Area (B)0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Rochester Mayo (A)2
Norwood-Young America (A)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Forest Lake (B)2
Bethlehem Academy (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Willmar (C)2
Mankato West (C)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Southwest Christian (D)2
Minneapolis Southwest (D)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Houston (B)0
Triton (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lewiston-Altura (B)2
Schaeffer Academy (B)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
New Ulm Cathedral0
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Dawson-Boyd0
Mankato Loyola2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Badger/Greenbush-Middle River (A)2
Stephen-Argyle (A)0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Roseau (B)0
Kittson County Central (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (B)0
Eden Valley-Watkins (B)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
International School of MN/Eagle Ridge (B)0
Benson (B)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood (C)2
Nevis (C)0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Zimmerman (A)2
Minnehaha Academy (A)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
South St. Paul (B)1
Visitation (B)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Mounds Park Academy (C)2
St. Paul Highland Park (C)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (A)2
Fairmont (A)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)0
Mountain Lake Area/Comfrey (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Chisago Lakes Area (A)2
Coon Rapids (A)1
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Cambridge-Isanti (B)1
Pine River-Backus (B)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Milbank (SD) (B)0
Renville County West (B)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (B)1
Litchfield (B)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Crosby-Ironton2
Hinckley-Finlayson0
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Barnum1
Moose Lake-Willow River2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
East Central0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Warroad (A)0
Greenway (A)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Mountain Iron-Buhl (B)0
Ely (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Cherry (C)2
International Falls (C)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
New Life Academy (B)2
Tartan (B)1
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Cannon Falls (B)0
Henry Sibley (B)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
St. Paul Central (A)0
Rochester John Marshall (A)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Duluth Denfeld (B)0
White Bear Lake (B)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Park Center (C)0
Proctor (C)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Fridley (D)0
Irondale (D)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow2
Cleveland0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy1
St. Clair1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Alden-Conger (B)2
LeRoy-Ostrander (B)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Goodhue (G)2
Blooming Prairie (G)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville South2
Marshall1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Champlin Park0
Wayzata2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Northfield2
Minneota0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville North2
River Falls (WI)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Bloomington Jefferson1
LeSueur-Henderson2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Eastview1
Russell-Tyler-Ruthton2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Andover0
Sioux Falls Roosevelt (SD)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
New Prague2
Prior Lake0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Faribault0
Concordia Academy2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Centennial2
Stewartville0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Mounds View2
Fillmore Central0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Cretin-Derham Hall2
St. Francis0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Holdingford2
Little Falls1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (A)2
New York Mills (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Brandon/Evansville (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Blue Earth Area (B)0
Edgerton (B)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake2
Pelican Rapids0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon0
Breckenridge2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy1
Rothsay1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
George-Little Rock (IA) (A)0
Luverne (A)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
West Lyon (IA) (B)0
Adrian (B)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Eagan (A)2
Norwood-Young America (A)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
East Ridge (B)2
Forest Lake (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Willmar (C)0
Shakopee (C)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Pool Play
Southwest Christian (D)2
Chanhassen (D)1
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
La Crescent-Hokah (A)0
Lanesboro (A)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A)0
Winona Cotter (A)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Dawson-Boyd2
New Ulm Cathedral1
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Gibbon-Fairfax-Winthrop2
Mankato Loyola0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Stephen-Argyle (A)0
Ada-Borup (A)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
West Lutheran (A)2
North Lakes Academy (A)0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Minneapolis Washburn (A)0
Becker (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Climax/Fisher (B)0
Kittson County Central (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood (C)0
Fosston (C)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Hill-Murray (A)2
Zimmerman (A)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Holy Angels (B)2
South St. Paul (B)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Simley (C)2
St. Paul Highland Park (C)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Fairmont (A)0
Sleepy Eye (A)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)0
Sleepy Eye Saint Mary's (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Robbinsdale Armstrong (A)2
Richfield (A)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Alexandria (B)2
Kaleidoscope Charter (B)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Ashby (A)0
Wabasso (A)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Paynesville Area (A)1
Montevideo (A)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
East Central0
Hinckley-Finlayson2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Barnum1
Crosby-Ironton2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Moose Lake-Willow River0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Sisseton (SD)1
Wheaton/Herman-Norcross2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Park Christian2
Lac qui Parle Valley0
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Warroad (A)2
Northeast Range (A)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Woodbury (A)2
North St. Paul (A)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Farmington (A)1
Grand Rapids (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Mesabi East (B)0
Ely (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - 1st Round
Hill City (C)2
International Falls (C)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Breck (A)1
Rochester John Marshall (A)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Duluth Denfeld (B)0
St. Paul Como Park (B)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Proctor (C)2
St. Croix Prep (C)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Fridley (D)2
Minneapolis Roosevelt (D)1
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
St. Cloud Cathedral1
Brainerd2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Wadena-Deer Creek2
Kimball Area0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Minnesota Valley Lutheran0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy1
Tri-City United1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Dover-Eyota (B)1
Hayfield (B)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Pine Island (G)2
Lyle/Austin Pacelli (G)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Pipestone Area2
Sauk Rapids-Rice0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
White Bear Lake (B1)0
Rochester John Marshall (A1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
St. Paul Como Park (B2)0
Breck (A2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Duluth Denfeld (B3)0
St. Paul Central (A3)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow2
St. Clair0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)2
Verndale (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United1
Cleveland1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B)2
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Edgerton (B3)0
George-Little Rock (IA) (A3)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
West Lyon (IA) (B2)2
Hills-Beaver Creek (A2)1
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Tournament
Adrian (B1)2
Luverne (A1)0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon2
Pelican Rapids0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake1
Rothsay1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy0
Breckenridge2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Silver
Chanhassen (D2)2
Rochester Mayo (A2)1
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Silver
Willmar (C2)2
Forest Lake (B2)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Houston (B)2
Schaeffer Academy (B)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lewiston-Altura (B)2
Triton (B)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Dawson-Boyd0
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
New Ulm Cathedral1
Springfield2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Waconia2
Kasson-Mantorville0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
St. Michael-Albertville1
Elk River2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Hutchinson2
Benilde-St. Margaret's0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Chaska2
Totino-Grace0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Red Lake County Central (A)0
Badger/Greenbush-Middle River (A)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Win-E-Mac (B)0
Roseau (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (B)2
Benson (B)1
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
International School of MN/Eagle Ridge (B)0
Eden Valley-Watkins (B)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Nevis (C)2
East Grand Forks (C)0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Tracy-Milroy-Balaton1
Belgrade-Brooten-Elrosa2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Burnsville2
Perham0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Owatonna1
Yellow Medicine East2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Heron Lake-Okabena/Fulda1
Fergus Falls2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Simley (C1)2
Hill-Murray (A1)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Mounds Park Academy (C2)2
Zimmerman (A2)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
St. Paul Highland Park (C3)2
Minnehaha Academy (A3)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (A)2
Madelia (A)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)0
Mountain Lake Area/Comfrey (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Park of Cottage Grove0
Caledonia2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Virginia2
Hastings0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Richfield (A)0
Chisago Lakes Area (A)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Minneapolis South0
Minneapolis Henry2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Bloomington Kennedy0
Apple Valley2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Kaleidoscope Charter (B)0
Pine River-Backus (B)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (B)2
Milbank (SD) (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (B)2
Renville County West (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Crosby-Ironton2
Pine City1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
East Central0
Moose Lake-Willow River2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Barnum2
Hinckley-Finlayson1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Ely (B1)0
Greenway (A1)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Cannon Falls (B)2
New Life Academy (B)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Henry Sibley (B)0
Tartan (B)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Mesabi East (B2)2
Warroad (A2)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Mountain Iron-Buhl (B3)2
Northeast Range (A3)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Annandale0
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Albany2
Osakis0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Rounds
Sauk Centre2
Monticello0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Park Christian0
Wheaton/Herman-Norcross2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
West Central Area0
Lac qui Parle Valley2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy1
Minnesota Valley Lutheran1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Proctor (C1)2
Irondale (D1)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Fridley (D2)0
Park Center (C2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Minneapolis Roosevelt (D3)0
St. Croix Prep (C3)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Brandon/Evansville (A)2
Clinton-Graceville-Beardsley (A)1
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Wadena-Deer Creek2
Brainerd1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
New York Mills (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)1
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Royalton2
Holdingford0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Kimball Area0
St. Cloud Cathedral2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Breckenridge2
Pelican Rapids0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake2
Hillcrest Lutheran Academy0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon1
Rothsay1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Gold
Southwest Christian (D1)0
Eagan (A1)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Gold
East Ridge (B1)0
Shakopee (C1)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Bronze
Minneapolis Southwest (D3)0
Norwood-Young America (A3)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Bronze
Mankato West (C3)2
Bethlehem Academy (B3)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lanesboro (A)2
Red Wing (A)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
La Crescent-Hokah (A)0
Winona Cotter (A)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Alden-Conger (B)0
Hayfield (B)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Gibbon-Fairfax-Winthrop0
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Mankato Loyola0
Springfield2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Blooming Prairie (G)2
Pine Island (G)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Badger/Greenbush-Middle River (A)1
Ada-Borup (A)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Win-E-Mac (B)0
Kittson County Central (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood (C)2
East Grand Forks (C)0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
North Lakes Academy (A)0
Becker (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
West Lutheran (A)1
Minneapolis Washburn (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Simley (C1)0
Holy Angels (B1)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Mounds Park Academy (C2)3
Visitation (B2)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
St. Paul Highland Park (C3)2
South St. Paul (B3)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Fairmont (A)2
Madelia (A)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Lake Crystal-Wellcome Memorial (B)1
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Robbinsdale Armstrong (A)2
Coon Rapids (A)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament
Cambridge-Isanti (B)1
Alexandria (B)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Wabasso (A)1
Montevideo (A)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Ashby (A)0
Paynesville Area (A)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Crosby-Ironton2
Moose Lake-Willow River1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Hinckley-Finlayson0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Invitational
Barnum2
East Central0
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Grand Rapids (A)0
North St. Paul (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Farmington (A)0
Woodbury (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Cherry (C1)0
Greenway (A1)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Hill City (C2)2
Warroad (A2)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
International Falls (C3)2
Northeast Range (A3)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville South0
Wayzata2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Northfield2
Lakeville North0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Champlin Park2
Marshall1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Minneota2
River Falls (WI)1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
LeSueur-Henderson1
Russell-Tyler-Ruthton2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Sioux Falls Roosevelt (SD)0
New Prague2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Bloomington Jefferson2
Eastview1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Andover0
Prior Lake2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Stewartville2
Faribault0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Cretin-Derham Hall1
Mounds View2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
St. Francis1
Fillmore Central2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United2
St. Clair0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
West Central Area1
Park Christian2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton/Herman-Norcross Tournament
Sisseton (SD)0
Lac qui Parle Valley2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Minneapolis Roosevelt (D3)2
Duluth Denfeld (B3)1
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Albany1
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Pipestone Area1
Sauk Centre2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Osakis0
Annandale2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Monticello2
Sauk Rapids-Rice0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B)2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Long Prairie-Grey Eagle (B)0
Verndale (B)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Silver
Chanhassen (D2)1
Willmar (C2)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Silver
Forest Lake (B2)0
Rochester Mayo (A2)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Bronze
Mankato West (C3)2
Norwood-Young America (A3)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Bronze
Minneapolis Southwest (D3)1
Bethlehem Academy (B3)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Schaeffer Academy (B)0
Triton (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Houston (B)0
Lewiston-Altura (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Dover-Eyota (B)2
LeRoy-Ostrander (B)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Dawson-Boyd2
Gibbon-Fairfax-Winthrop1
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Mankato Loyola0
New Ulm Cathedral2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Duluth East0
Princeton3
at  PrincetonFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - Pool Play
Goodhue (G)2
Lyle/Austin Pacelli (G)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Stephen-Argyle (A)0
Red Lake County Central (A)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Climax/Fisher (B)0
Roseau (B)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Fosston (C)2
Nevis (C)0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Eden Valley-Watkins (B)2
Benson (B)0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (B)2
International School of MN/Eagle Ridge (B)1
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Holy Angels (B1)2
Hill-Murray (A1)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
Zimmerman (A2)1
Visitation (B2)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Finals
South St. Paul (B3)0
Minnehaha Academy (A3)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (A)1
Sleepy Eye (A)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Mountain Lake Area/Comfrey (B)1
Sleepy Eye Saint Mary's (B)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Alexandria (B2)1
Robbinsdale Armstrong (A1)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Kaleidoscope Charter (B4)0
Coon Rapids (A3)2
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (B)2
Milbank (SD) (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (B)2
Renville County West (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Cherry (C1)2
Ely (B1)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
New Life Academy (B)2
Henry Sibley (B)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Cannon Falls (B)2
Tartan (B)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Hill City (C2)0
Mesabi East (B2)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
International Falls (C3)0
Mountain Iron-Buhl (B3)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
White Bear Lake (B1)1
Irondale (D1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Fridley (D2)0
St. Paul Como Park (B2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy2
Cleveland0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow2
Minnesota Valley Lutheran0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Waconia2
Elk River1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Kasson-Mantorville2
St. Michael-Albertville0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Hutchinson0
Chaska2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Benilde-St. Margaret's2
Totino-Grace0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Belgrade-Brooten-Elrosa2
Burnsville0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Tracy-Milroy-Balaton2
Perham0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Yellow Medicine East2
Fergus Falls1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Owatonna1
Heron Lake-Okabena/Fulda2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Aerie Challenge - Day 2
Centennial0
Concordia Academy2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
St. Croix Prep (C3)2
St. Paul Central (A3)1
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Minnesota Valley Lutheran2
St. Clair0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United2
Grand Meadow0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Royalton2
Wadena-Deer Creek1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Verndale (B3)1
Brandon/Evansville (A3)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Holdingford0
Brainerd2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Long Prairie-Grey Eagle (B4)0
Browerville/Eagle Valley (A4)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Little Falls0
St. Cloud Cathedral2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Gold
Eagan (A1)2
Shakopee (C1)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament - Gold
Southwest Christian (D1)1
East Ridge (B1)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament - Finals
Triton (B2)1
Winona Cotter (A1)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament - Finals
Lewiston-Altura (B1)2
Lanesboro (A2)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Invitational
Springfield2
Westbrook-Walnut Grove0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Eden Valley-Watkins (B1)2
Becker (A1)0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (B2)1
Minneapolis Washburn (A2)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Red Division
Kittson County Central2
Badger/Greenbush-Middle River0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - 1st/3rd
Blooming Prairie (G2)2
Alden-Conger (B2)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - 5th/7th
Lyle/Austin Pacelli (G4)1
LeRoy-Ostrander (B4)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pink Division
Roseau2
Red Lake County Central0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - White Division
Climax/Fisher2
Win-E-Mac0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Sleepy Eye Saint Mary's (B2)2
Sleepy Eye (A1)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Mountain Lake Area/Comfrey (B1)2
Buffalo Lake-Hector-Stewart (A2)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Pine River-Backus (B1)2
Chisago Lakes Area (A2)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Cambridge-Isanti (B3)2
Richfield (A4)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Renville County West (B3)1
Montevideo (A3)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Milbank (SD) (B4)2
Ashby (A4)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Tartan (B3)2
Grand Rapids (A3)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Henry Sibley (B4)1
Farmington (A4)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Proctor (C1)0
Rochester John Marshall (A1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Finals
Park Center (C2)1
Breck (A2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Wayzata0
Northfield2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville South0
Lakeville North2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Champlin Park0
Minneota2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
River Falls (WI)0
Marshall2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Russell-Tyler-Ruthton0
New Prague2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
LeSueur-Henderson0
Sioux Falls Roosevelt (SD)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Bloomington Jefferson2
Prior Lake0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Eastview1
Andover2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Sauk Centre1
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Pipestone Area2
Albany0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Monticello0
Annandale2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B1)2
Clinton-Graceville-Beardsley (A1)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Rounds
Osakis0
Sauk Rapids-Rice2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B2)2
New York Mills (A2)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament - Finals
Houston (B3)0
Red Wing (A3)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament - Finals
Schaeffer Academy (B4)2
La Crescent-Hokah (A4)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - 1st/3rd
Goodhue (G1)2
Hayfield (B1)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Red Division
Fosston2
Ada-Borup1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament - 5th/7th
Pine Island (G3)0
Dover-Eyota (B3)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pink Division
Underwood2
Nevis0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - White Division
East Grand Forks1
Stephen-Argyle2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Sleepy Eye Saint Mary's (B2)2
Mountain Lake Area/Comfrey (B1)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Buffalo Lake-Hector-Stewart (A2)2
Sleepy Eye (A1)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Pine River-Backus (B1)2
Robbinsdale Armstrong (A1)1
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Coon Rapids Tournament - Finals
Cambridge-Isanti (B3)2
Coon Rapids (A3)0
at  Coon RapidsFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (B1)2
Paynesville Area (A1)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (B2)2
Wabasso (A2)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
Cannon Falls (B1)0
Woodbury (A1)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament
New Life Academy (B2)0
North St. Paul (A2)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament - Finals
Lewiston-Altura (B1)2
Winona Cotter (A1)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Red Division
Badger/Greenbush-Middle River2
Ada-Borup0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pink Division
Roseau2
Underwood1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - White Division
Climax/Fisher1
Stephen-Argyle2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Red Division
Kittson County Central2
Fosston0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |