Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Volleyball Scores for Saturday, October 13, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Jefferson Tournament - First Two Rounds
St. Cloud Tech0
Bloomington Jefferson2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Woodbury1
St. Paul Academy2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Mounds View0
Park of Cottage Grove2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
North Branch2
Bloomington Kennedy0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Lyle/Austin Pacelli (A)0
Byron (A)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Pine Island (B)0
Alden-Conger (B)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Goodhue (B)2
La Crescent-Hokah (B)0
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Badger/Greenbush-Middle River (A)0
Stephen-Argyle (A)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Fertile-Beltrami (B)2
Northern Freeze (B)0
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Mabel-Canton (B)0
Anoka (B)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Pine River-Backus (B)2
Monticello (B)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Minneapolis Edison (A)1
Brooklyn Center (A)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
St. Paul Humboldt (B)0
PACT Charter (B)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Liberty Classical Academy (6)2
Prairie Seeds Academy (3)1
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
MN Academy for the Deaf (7)2
International School of MN/Eagle Ridge (2)0
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Chesterton Academy (5)0
Academy for Sciences & Agriculture (4)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Hiawatha Collegiate (8)0
Community of Peace Academy (1)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Jackson County Central (A)0
Lakeville North (A)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Cretin-Derham Hall (A)0
Caledonia (A)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Prior Lake (B)1
Lakeville South (B)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Sioux Falls Roosevelt (SD) (B)1
Rochester Century (B)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Heron Lake-Okabena/Fulda (E1)1
Gibbon-Fairfax-Winthrop (D1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Montevideo (F1)1
Litchfield (C1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Springfield (E3)2
Worthington (D3)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (F3)2
Dawson-Boyd (C3)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Brandon/Evansville (E2)0
Lakeview (D2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Hills-Beaver Creek (F2)1
Martin County West (C2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Coon Rapids0
Redwood Valley2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
St. Louis Park2
Belle Plaine1
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Buffalo2
Minneapolis South0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Medford2
Spring Lake Park0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Holy Family Catholic (A)0
Wayzata (A)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Mahtomedi (B)0
Benilde-St. Margaret's (B)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Simley (C)2
Wantagh (NY) (C)1
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Thief River Falls (A)0
Brainerd (A)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Dassel-Cokato (A)2
Zimmerman (A)1
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Chisago Lakes Area (A)1
Triton (A)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Pequot Lakes (B2)0
Zumbrota-Mazeppa (A2)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Tracy-Milroy-Balaton (D2)0
Minneapolis Southwest (C2)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
La Crescent-Hokah (B)0
Pine Island (B)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Alden-Conger (B)2
Goodhue (B)0
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
New Prague (A)2
Kenyon-Wanamingo (A)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Rosemount (A)2
Blaine (A)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Maple Lake (D)0
Eastview (D)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Andover (D)2
Orono (D)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Red Lake Falls (A)1
Goodridge/Grygla (A)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Blackduck (B)0
Sacred Heart (B)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Kaleidoscope Charter (A)0
Maranatha Christian (A)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Minneapolis Roosevelt (B)0
Mounds Park Academy (B)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
St. Paul Academy0
Bloomington Jefferson2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
St. Cloud Tech0
Woodbury2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Park of Cottage Grove0
North Branch2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Mounds View2
Bloomington Kennedy0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Holy Family Catholic (A)0
Centennial (A)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
St. Paul Highland Park (B)0
Mahtomedi (B)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
DeLaSalle (C)1
Wantagh (NY) (C)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
North Lakes Academy (6)1
Math and Science Academy (3)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Twin Cities Academy/Great River (7)0
Christian Life Academy (2)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Avail Academy (5)2
Hmong Academy (4)1
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Cristo Rey Jesuit (8)0
Nova Classical Academy (1)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Marshall (C)1
East Ridge (C)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Rochester Mayo (C)0
Eden Prairie (C)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Northfield (D)0
Stewartville (D)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Pool Play
Hill-Murray (D)0
Moorhead (D)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Russell-Tyler-Ruthton (H1)2
Murray County Central (A1)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
MACCRAY (G1)2
Adrian (B1)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Westbrook-Walnut Grove (H3)2
Cedar Mountain (A3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Renville County West (G3)1
Central MN Christian (B3)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Kimball Area (H2)0
Windom Area (A2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Red Rock Central (G2)2
St. James Area (B2)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Zimmerman (A)2
Thief River Falls (A)1
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Mabel-Canton (B)1
Monticello (B)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Pine River-Backus (B)2
Anoka (B)1
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Badger/Greenbush-Middle River (A)2
Goodridge/Grygla (A)0
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Fertile-Beltrami (B)0
Sacred Heart (B)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Dassel-Cokato (A)1
Brainerd (A)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Clayton (WI) (B1)2
Apple Valley (A1)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Burnsville (D1)0
Kasson-Mantorville (C1)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Legacy Christian (C4)2
Minneapolis Henry (A3)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Winona (D3)2
Albert Lea (B4)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Shakopee (B)2
Sauk Rapids-Rice (B)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
LeSueur-Henderson (B)2
Duluth East (B)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Minneota (C)2
Waconia (C)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Pool Play
Robbinsdale Armstrong (C)2
Dilworth-Glyndon-Felton (C)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Kaleidoscope Charter (A)0
Brooklyn Center (A)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
St. Paul Humboldt (B)0
Minneapolis Roosevelt (B)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Chisago Lakes Area (A)0
Byron (A)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Triton (A)2
Lyle/Austin Pacelli (A)1
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Goodhue (B)1
Pine Island (B)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Redwood Valley0
St. Louis Park2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Coon Rapids0
Belle Plaine2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Buffalo0
Medford2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - First Two Rounds
Minneapolis South0
Spring Lake Park2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Wayzata (A)2
Centennial (A)0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
St. Paul Highland Park (B)0
Benilde-St. Margaret's (B)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Pool Play
Simley (C)2
DeLaSalle (C)0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
MN Academy for the Deaf (7)2
Liberty Classical Academy (6)0
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Academy for Sciences & Agriculture (4)0
Community of Peace Academy (1)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Prairie Seeds Academy (3)0
International School of MN/Eagle Ridge (2)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Hiawatha Collegiate (8)0
Chesterton Academy (5)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Moorhead (D2)2
Caledonia (A2)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Marshall (C2)1
Rochester Century (B2)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Hill-Murray (D4)2
Cretin-Derham Hall (A4)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Rochester Mayo (C4)0
Sioux Falls Roosevelt (SD) (B4)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Heron Lake-Okabena/Fulda (E1)1
Murray County Central (A1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Montevideo (F1)1
Adrian (B1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Worthington (D3)2
Cedar Mountain (A3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Renville County West (G3)2
Dawson-Boyd (C3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Kimball Area (H2)0
Brandon/Evansville (E2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Hills-Beaver Creek (F2)2
St. James Area (B2)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Red Lake Falls (A)0
Stephen-Argyle (A)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Blackduck (B)0
Northern Freeze (B)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Zimmerman (A)0
Brainerd (A)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Dassel-Cokato (A)2
Thief River Falls (A)1
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Mabel-Canton (B)0
Pine River-Backus (B)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Pool Play
Monticello (B)0
Anoka (B)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Minneapolis Edison (A)0
Maranatha Christian (A)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
PACT Charter (B)0
Mounds Park Academy (B)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Minneapolis Southwest (C2)1
Zumbrota-Mazeppa (A2)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Tracy-Milroy-Balaton (D2)0
Pequot Lakes (B2)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Triton (A)0
Byron (A)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Chisago Lakes Area (A)2
Lyle/Austin Pacelli (A)1
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Legacy Christian (C4)2
Kingsland (B3)1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Grand Meadow (C3)2
Albert Lea (B4)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Pool Play
Alden-Conger (B)2
La Crescent-Hokah (B)0
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Maple Lake (D3)0
Rosemount (A3)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Robbinsdale Armstrong (C3)2
LeSueur-Henderson (B3)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Orono (D4)0
Blaine (A4)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Dilworth-Glyndon-Felton (C4)2
Duluth East (B4)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
North Branch2
Bloomington Jefferson0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
St. Paul Academy2
Park of Cottage Grove0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Woodbury1
Mounds View2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
St. Cloud Tech2
Bloomington Kennedy0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Math and Science Academy (3)1
Christian Life Academy (2)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Avail Academy (5)0
Nova Classical Academy (1)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Twin Cities Academy/Great River (7)0
North Lakes Academy (6)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Cristo Rey Jesuit (8)0
Hmong Academy (4)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Badger/Greenbush-Middle River (A)2
Red Lake Falls (A)0
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Blackduck (B)0
Fertile-Beltrami (B)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
Simley (C1)0
Wayzata (A1)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
TBD (C2)0
Centennial (A2)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
DeLaSalle (C3)2
Holy Family Catholic (A3)0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Minneapolis Edison (A)2
Kaleidoscope Charter (A)0
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
PACT Charter (B)2
Minneapolis Roosevelt (B)0
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Stewartville (D1)1
Lakeville North (A1)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
East Ridge (C1)0
Lakeville South (B1)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Northfield (D3)2
Jackson County Central (A3)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Eden Prairie (C3)1
Prior Lake (B3)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Russell-Tyler-Ruthton (H1)2
Gibbon-Fairfax-Winthrop (D1)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
MACCRAY (G1)2
Litchfield (C1)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Westbrook-Walnut Grove (H3)2
Springfield (E3)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (F3)2
Central MN Christian (B3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Lakeview (D2)0
Windom Area (A2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Red Rock Central (G2)2
Martin County West (C2)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
St. Louis Park2
Medford1
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Redwood Valley0
Buffalo2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Belle Plaine2
Spring Lake Park0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Coon Rapids1
Minneapolis South2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Burnsville (D1)2
Apple Valley (A1)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Kingsland (B3)2
Minneapolis Henry (A3)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Winona (D3)1
Grand Meadow (C3)2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
New Prague (A1)1
Eastview (D1)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Minneota (C1)2
Shakopee (B1)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Andover (D2)2
Kenyon-Wanamingo (A2)1
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Waconia (C2)2
Sauk Rapids-Rice (B2)1
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
MN Academy for the Deaf (7)2
Community of Peace Academy (1)0
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Liberty Classical Academy (6)2
Academy for Sciences & Agriculture (4)0
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Chesterton Academy (5)0
International School of MN/Eagle Ridge (2)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D2 Tournament
Hiawatha Collegiate (8)0
Prairie Seeds Academy (3)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Anoka (B2)0
Brainerd (A1)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Pine River-Backus (B1)2
Dassel-Cokato (A2)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Mabel-Canton (B4)2
Zimmerman (A3)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Monticello (B3)2
Thief River Falls (A4)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Pine Island (B2)1
Byron (A1)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
La Crescent-Hokah (B4)0
Chisago Lakes Area (A3)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Goodhue (B3)2
Lyle/Austin Pacelli (A4)1
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Goodridge/Grygla (A)0
Stephen-Argyle (A)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Northern Freeze (B)0
Sacred Heart (B)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
Simley (C1)1
Benilde-St. Margaret's (B1)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
TBD (C2)2
Mahtomedi (B2)0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
DeLaSalle (C3)2
St. Paul Highland Park (B3)1
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Maranatha Christian (A)2
Brooklyn Center (A)0
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
St. Paul Humboldt (B)0
Mounds Park Academy (B)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Moorhead (D2)0
Rochester Century (B2)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Marshall (C2)2
Caledonia (A2)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Hill-Murray (D4)1
Sioux Falls Roosevelt (SD) (B4)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Rochester Mayo (C4)2
Cretin-Derham Hall (A4)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Adrian (B1)1
Murray County Central (A1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Montevideo (F1)2
Heron Lake-Okabena/Fulda (E1)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Renville County West (G3)2
Worthington (D3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Dawson-Boyd (C3)2
Cedar Mountain (A3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Hills-Beaver Creek (F2)1
Brandon/Evansville (E2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Kimball Area (H2)2
St. James Area (B2)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Buffalo0
St. Paul Academy2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Redwood Valley2
Park of Cottage Grove0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
St. Cloud Tech2
Minneapolis South0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Bloomington Kennedy1
Coon Rapids2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Minneapolis Roosevelt (B3)0
Minneapolis Edison (A3)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
St. Paul Humboldt (B4)2
Kaleidoscope Charter (A4)0
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Pine River-Backus (B1)1
Brainerd (A1)2
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Anoka (B2)2
Dassel-Cokato (A2)1
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Mabel-Canton (B4)2
Monticello (B3)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Brainerd Tournament - Finals
Thief River Falls (A4)2
Zimmerman (A3)0
at  BrainerdFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Classic - Finals
Kasson-Mantorville (C1)2
Clayton (WI) (B1)0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Goodhue (B3)2
Chisago Lakes Area (A3)0
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
La Crescent-Hokah (B4)1
Lyle/Austin Pacelli (A4)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Alden-Conger (B1)1
Triton (A2)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Robbinsdale Armstrong (C3)2
Rosemount (A3)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Maple Lake (D3)2
LeSueur-Henderson (B3)1
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Dilworth-Glyndon-Felton (C4)0
Blaine (A4)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Orono (D4)0
Duluth East (B4)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Fertile-Beltrami (B2)1
Badger/Greenbush-Middle River (A2)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Blackduck (B4)0
Red Lake Falls (A4)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
Wayzata (A1)2
Benilde-St. Margaret's (B1)0
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
Mahtomedi (B2)0
Centennial (A2)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
Benilde-SM Tournament - Finals
St. Paul Highland Park (B3)2
Holy Family Catholic (A3)1
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Christian Life Academy (2)0
Nova Classical Academy (1)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Avail Academy (5)1
Math and Science Academy (3)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
North Lakes Academy (6)2
Hmong Academy (4)1
at  BethelFINAL
  > Game Recap
TCAC D1 Tournament
Cristo Rey Jesuit (8)1
Twin Cities Academy/Great River (7)2
at  BethelFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
St. Louis Park2
North Branch0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Medford2
Bloomington Jefferson1
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Mounds View1
Belle Plaine2
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Jefferson Tournament - Final Two Rounds
Woodbury2
Spring Lake Park0
at  Bloomington JeffersonFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Lakeville South (B1)1
Lakeville North (A1)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Stewartville (D1)2
East Ridge (C1)1
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Northfield (D3)2
Prior Lake (B3)0
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Lakeville North Tournament - Finals
Eden Prairie (C3)1
Jackson County Central (A3)2
at  Lakeville NorthFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Russell-Tyler-Ruthton (H1)2
MACCRAY (G1)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Gold
Gibbon-Fairfax-Winthrop (D1)0
Litchfield (C1)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Westbrook-Walnut Grove (H3)0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (F3)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - White
Springfield (E3)2
Central MN Christian (B3)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Red Rock Central (G2)0
Windom Area (A2)2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN State Tourney - Brown
Lakeview (D2)2
Martin County West (C2)0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
Mounds Park Academy (B1)1
Maranatha Christian (A1)2
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Brooklyn Center Tournament
PACT Charter (B2)2
Brooklyn Center (A2)0
at  Brooklyn CenterFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Triton (A2)0
Byron (A1)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Byron Tournament - Finals
Pine Island (B2)1
Alden-Conger (B1)2
at  ByronFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Sacred Heart (B1)0
Stephen-Argyle (A1)2
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Stephen-Arglye Tournament
Northern Freeze (B3)2
Goodridge/Grygla (A3)0
at  StephenFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Minneota (C1)2
Eastview (D1)0
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Shakopee (B1)2
New Prague (A1)1
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Andover (D2)2
Waconia (C2)1
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Eastview Tournament - Finals
Sauk Rapids-Rice (B2)0
Kenyon-Wanamingo (A2)2
at  EastviewFINAL
  > Game Recap
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |