Minnesota-Scores.net

MN Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base Lax Girls: VB Soc BB Hock SB Lax

Twitter Facebook G+

ND Scores >> Boys: FB Soc BB Hock WR Base          Girls: VB Soc BB Hock SB

Twitter Facebook G+

Submit a Score | Radio | FAQ | Tiebreaker Margin | Advertising | NFL QRF | Contact | About | Message Boards

Volleyball Scoreboard
School Year:
Click here to see what games are online or on the radio!

 

Volleyball Scores for Saturday, September 8, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Ellsworth0
at Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Ellsworth2
at Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Ellsworth2
at Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Ellsworth2
at Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Central Lyon (IA)2
Ellsworth0
at Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A2)1
Lewiston-Altura (A1)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Ely (A)0
Greenway (A)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
International Falls (A)0
Ely (A)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
International Falls (A)0
Greenway (A)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Mesabi East (B)0
North Woods (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Northeast Range (B)0
North Woods (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Mesabi East (B)0
Northeast Range (B)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Cherry (C)2
Mountain Iron-Buhl (C)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Hill City (C)1
Mountain Iron-Buhl (C)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Pool Play
Cherry (C)2
Hill City (C)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A)2
La Crescent-Hokah (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lewiston-Altura (A)2
Lanesboro (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Breck (A)0
St. Paul Central (A)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
White Bear Lake (B)2
St. Paul Como Park (B)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Park Center (C)0
St. Croix Prep (C)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Minneapolis Roosevelt (D)0
Irondale (D)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland1
St. Clair1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Melrose (A)2
Pequot Lakes (A)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Pine River-Backus (B)2
Menahga (B)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Aitkin (C)1
Sebeka (C)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Blooming Prairie (Gold)2
LeRoy-Ostrander (Gold)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Lyle/Austin Pacelli (Blue)0
Hayfield (Blue)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Henry Sibley (A)2
Tartan (A)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Farmington (A)0
Grand Rapids (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Madelia (A)1
Sleepy Eye (A)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Fairmont (B)2
Sleepy Eye Saint Mary's (B)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Park Christian (A)2
Wheaton/Herman-Norcross (A)0
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Ashby (B)0
West Central Area (B)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Rochester Mayo (A)0
Shakopee (A)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Eagan (B)1
Minnetonka (B)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Moose Lake-Willow River0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Crosby-Ironton2
East Central0
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Verndale (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (B)2
Henning (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Eden Valley-Watkins (A)2
Becker (A)1
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Minneapolis Washburn (B)2
West Lutheran (B)0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Little Falls0
Sauk Rapids-Rice2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Pipestone Area2
Monticello0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Sauk Centre2
Royalton0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Braham0
Holdingford2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Goodridge/Grygla0
Ada-Borup2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Fosston2
Red Lake County Central0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Stephen-Argyle2
Climax/Fisher0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Triton (B)2
Houston (B)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Schaeffer Academy (B)0
Winona Cotter (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity (A)0
Rockford (A)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Rogers (A)2
St. Anthony Village (A)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon1
Rothsay1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy0
Pelican Rapids2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Breckenridge2
Battle Lake0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
New Ulm Cathedral0
Adrian2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Dawson-Boyd1
Springfield2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Virginia2
Minneapolis South0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Faribault1
Park of Cottage Grove2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Fillmore Central1
Hastings2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Minneapolis Henry0
Bloomington Kennedy2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Minnesota Valley Lutheran (A)0
Mankato West (A)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Windom Area (B)2
Mankato East (B)1
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
St. Peter (C)2
Austin (C)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Sibley East (C)1
New Richland-H-E-G (C)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Rochester John Marshall (A)2
St. Paul Central (A)1
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
White Bear Lake (B)0
Duluth Denfeld (B)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Park Center (C)2
Proctor (C)1
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Hills-Beaver Creek2
West Sioux0
at  Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Fridley (D)0
Irondale (D)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Edgerton0
Canby2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
West Lyon (IA)2
Luverne0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Paynesville Area (A)2
Montevideo (A)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Milbank (SD) (B)0
Wabasso (B)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy2
Cleveland0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow0
Norwood-Young America2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Wayzata2
Belgrade-Brooten-Elrosa0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Bloomington Jefferson2
New Prague0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Benilde-St. Margaret's2
St. Michael-Albertville1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Eastview0
Hutchinson2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Russell-Tyler-Ruthton2
Owatonna1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Perham1
Fergus Falls2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Burnsville2
Heron Lake-Okabena0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Sioux Falls Roosevelt (SD)2
Tracy-Milroy-Balaton1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Melrose (A)2
Onamia (A)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Menahga (B)2
Spectrum (B)1
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Sebeka (C)2
Parkers Prairie (C)1
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Pine Island (Gold)1
Alden-Conger (Gold)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Dover-Eyota (Blue)0
Goodhue (Blue)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Rothsay0
Pelican Rapids2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy0
Breckenridge2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake2
Lake Park-Audubon0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Cannon Falls (B)1
New Life Academy (B)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Tartan (A)0
Grand Rapids (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Mountain Lake Area/Comfrey (A)0
Lake Crystal-Wellcome Memorial (A)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)2
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
East Ridge (A)1
Willmar (A)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Forest Lake (B)2
Bethlehem Academy (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Barnum0
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Hinckley-Finlayson2
Eveleth-Gilbert1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Brandon/Evansville (A)2
New York Mills (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Warroad (B)0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (A)0
Becker (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
West Lutheran (B)0
Nevis (B)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Kimball Area0
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Wadena-Deer Creek0
Brainerd2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Osakis1
Foley2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Annandale0
St. Cloud Cathedral2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood2
East Grand Forks0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Badger/Greenbush-Middle River0
Kittson County Central2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Roseau2
Win-E-Mac0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lanesboro (A)2
La Crescent-Hokah (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A)1
Lewiston-Altura (A)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Chisago Lakes Area (B)0
Mound Westonka (B)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Robbinsdale Cooper (B)0
DeLaSalle (B)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Fulda0
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Springfield0
Adrian2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Cedar Mountain (A)0
Minnesota Valley Lutheran (A)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Mayer Lutheran (B)2
Windom Area (B)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
St. Peter (C)2
New Richland-H-E-G (C)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Sibley East (C)2
United South Central (C)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Breck (A)0
Rochester John Marshall (A)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
St. Paul Como Park (B)0
Duluth Denfeld (B)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
St. Croix Prep (C)2
Proctor (C)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Hills-Beaver Creek2
George-Little Rock (IA)1
at  Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Pool Play
Minneapolis Roosevelt (D)2
Fridley (D)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Canby2
Luverne0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Blue Earth Area0
West Lyon (IA)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (A)1
Lakeview (A)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)1
Renville County West (B)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Lac qui Parle Valley (A)0
Park Christian (A)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Ashby (B)0
Sisseton (SD) (B)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
St. Francis0
Stewartville2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Caledonia0
Concordia Academy2
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Mounds View2
Apple Valley0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Cretin-Derham Hall2
Centennial1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy2
Tri-City United0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
St. Clair0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Onamia (A)0
Pequot Lakes (A)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Spectrum (B)0
Pine River-Backus (B)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament
Parkers Prairie (C)0
Aitkin (C)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake0
Pelican Rapids2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon1
Breckenridge1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Rothsay0
Hillcrest Lutheran Academy2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Alden-Conger (Gold)2
Blooming Prairie (Gold)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Goodhue (Blue)2
Lyle/Austin Pacelli (Blue)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville South2
Marshall0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Champlin Park2
Kasson-Mantorville0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville North2
Prior Lake0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Minneota1
Northfield2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
LeSueur-Henderson1
Andover2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Totino-Grace2
Yellow Medicine East0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Waconia1
Chaska2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Elk River2
Jamestown (ND)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (A)0
Paynesville Area (A)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Wabasso (B)2
Renville County West (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Cannon Falls (B)0
North St. Paul (B)3
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Farmington (A)2
Henry Sibley (A)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Madelia (A)0
Mountain Lake Area/Comfrey (A)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Fairmont (B)2
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Willmar (A)1
Shakopee (A)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Eagan (B)2
Bethlehem Academy (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Barnum0
East Central2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Moose Lake-Willow River0
Crosby-Ironton2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
New York Mills (A)2
Verndale (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Warroad (B)0
Henning (B)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
PACT Charter (A)0
Eden Valley-Watkins (A)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament
Nevis (B)2
Minneapolis Washburn (B)0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Pine River-Backus (B1)2
Melrose (A1)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Monticello2
Little Falls1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Braham0
Royalton2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Menahga (B2)0
Pequot Lakes (A2)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Wadena-Deer Creek2
Kimball Area0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Spectrum (B3)2
Onamia (A3)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Osakis0
Annandale2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood0
Ada-Borup2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Badger/Greenbush-Middle River2
Red Lake County Central0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Win-E-Mac0
Stephen-Argyle2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Schaeffer Academy (B)0
Houston (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Triton (B)0
Winona Cotter (B)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity (A)1
St. Anthony Village (A)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Rockford (A)2
Rogers (A)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
New Ulm Cathedral2
Westbrook-Walnut Grove1
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Dawson-Boyd2
Fulda0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Cedar Mountain (A)0
Mankato West (A)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Mankato East (B)0
Mayer Lutheran (B)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
Austin (C)0
Sibley East (C)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament
St. Peter (C)2
United South Central (C)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Hills-Beaver Creek2
Trinity Christian1
at  Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
White Bear Lake (B2)1
St. Paul Central (A2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Minneapolis Roosevelt (D2)0
Park Center (C2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
St. Paul Como Park (B3)0
Breck (A3)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Blue Earth Area0
Canby2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Fridley (D3)0
Proctor (C3)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Edgerton0
Luverne2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon0
Pelican Rapids2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Hillcrest Lutheran Academy0
Battle Lake2
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Breckenridge2
Rothsay0
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow1
Cleveland1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Norwood-Young America2
St. Clair0
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Lac qui Parle Valley (A)0
Wheaton/Herman-Norcross (A)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Sisseton (SD) (B)0
West Central Area (B)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Virginia2
Park of Cottage Grove0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Minneapolis South2
Faribault1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Hastings2
Bloomington Kennedy0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Fillmore Central2
Minneapolis Henry0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
LeRoy-Ostrander (Gold)0
Pine Island (Gold)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Dover-Eyota (Blue)0
Hayfield (Blue)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (A)2
Montevideo (A)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)0
Milbank (SD) (B)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
New Life Academy (B)0
North St. Paul (B)3
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Wayzata2
Bloomington Jefferson0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Benilde-St. Margaret's2
Hutchinson0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Tartan (A)0
Farmington (A)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Belgrade-Brooten-Elrosa2
New Prague1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
St. Michael-Albertville1
Eastview2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Lake Crystal-Wellcome Memorial (A)1
Sleepy Eye (A)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)0
Sleepy Eye Saint Mary's (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Russell-Tyler-Ruthton2
Fergus Falls1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
East Ridge (A)2
Rochester Mayo (A)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Burnsville1
Sioux Falls Roosevelt (SD)2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Owatonna0
Perham2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Heron Lake-Okabena0
Tracy-Milroy-Balaton2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Forest Lake (B)0
Minnetonka (B)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Hinckley-Finlayson1
East Central2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Eveleth-Gilbert1
Pine City2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Brandon/Evansville (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)1
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (B)2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament - Finals
PACT Charter2
West Lutheran0
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Pipestone Area2
Sauk Rapids-Rice1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Sebeka (C1)0
Pine River-Backus (B1)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Holdingford0
Sauk Centre2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
Brainerd0
Watertown-Mayer2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Aitkin (C2)2
Menahga (B2)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - 1st Two Rounds
St. Cloud Cathedral2
Foley1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Parkers Prairie (C3)1
Spectrum (B3)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
East Grand Forks0
Goodridge/Grygla2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Kittson County Central2
Fosston1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Climax/Fisher0
Roseau2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Lewiston-Altura (A)2
La Crescent-Hokah (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A)2
Lanesboro (A)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Chisago Lakes Area (B)2
Robbinsdale Cooper (B)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
DeLaSalle (B)2
Mound Westonka (B)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Breckenridge1
Pelican Rapids1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Battle Lake1
Rothsay1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Pelican Rapids Tournament
Lake Park-Audubon1
Hillcrest Lutheran Academy1
at  Pelican RapidsFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
New Ulm Cathedral2
Dawson-Boyd0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Adrian2
Fulda0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hills-Beaver Creek2
Newell Fonda1
at  Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Minneapolis Roosevelt (D2)1
White Bear Lake (B2)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Fridley (D3)1
St. Paul Como Park (B3)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Duluth Denfeld (B1)0
Rochester John Marshall (A1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
St. Croix Prep (C1)0
Irondale (D1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Canby1
West Lyon (IA)2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Blue Earth Area2
Edgerton0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Sibley East (C2)0
Mankato West (A1)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
St. Peter (C1)1
Mayer Lutheran (B1)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Mankato East (B3)2
Cedar Mountain (A3)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United0
Norwood-Young America2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Sisseton (SD) (B2)0
Wheaton/Herman-Norcross (A2)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
Ashby (B3)0
Lac qui Parle Valley (A3)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Litchfield (A)1
Montevideo (A)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Wabasso (B)2
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Stewartville2
Concordia Academy0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
St. Francis2
Caledonia0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Mounds View2
Cretin-Derham Hall1
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
Apple Valley Challenge - Final Two Rounds
Centennial2
Apple Valley0
at  Apple ValleyFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Pool Play
Grand Rapids (A)2
Henry Sibley (A)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Lake Crystal-Wellcome Memorial (A)2
Madelia (A)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Buffalo Lake-Hector-Stewart (B)0
Fairmont (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Willmar (A)2
Rochester Mayo (A)1
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Bethlehem Academy (B)0
Minnetonka (B)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Hinckley-Finlayson0
Crosby-Ironton2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Moose Lake-Willow River2
Barnum1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
New York Mills (A)2
Browerville/Eagle Valley (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B)2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament - Finals
Minneapolis Washburn (B2)0
Eden Valley-Watkins (A1)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament - Finals
Nevis (B1)1
Becker (A2)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Sebeka (C1)1
Melrose (A1)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Aitkin (C2)1
Pequot Lakes (A2)2
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Pequot Lakes Tournament - Finals
Parkers Prairie (C3)2
Onamia (A3)0
at  Pequot LakesFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
East Grand Forks0
Ada-Borup2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Badger/Greenbush-Middle River2
Fosston1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Climax/Fisher0
Win-E-Mac2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Monticello2
Royalton0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Wadena-Deer Creek0
Annandale2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Little Falls2
Braham0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Kimball Area0
Osakis2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity (A)0
Rogers (A)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Triton (B)2
Schaeffer Academy (B)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Rockford (A)2
St. Anthony Village (A)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Houston (B)2
Winona Cotter (B)1
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Dawson-Boyd1
Westbrook-Walnut Grove2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Springfield2
New Ulm Cathedral0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Blooming Prairie (Gold)2
Pine Island (Gold)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Goodhue (Blue)1
Hayfield (Blue)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
North Woods (B1)1
Greenway (A1)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Northeast Range (B2)1
Ely (A2)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Mesabi East (B3)2
International Falls (A3)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Rochester John Marshall (A1)0
Irondale (D1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Hills-Beaver Creek0
Central Lyon (IA)2
at  Rock RapidsFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
St. Croix Prep (C1)1
Duluth Denfeld (B1)2
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Park Center (C2)2
St. Paul Central (A2)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Irondale Tournament - Bracket Play
Proctor (C3)2
Breck (A3)0
at  IrondaleFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
Blue Earth Area0
Luverne2
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Luverne Invitational
West Lyon (IA)2
Edgerton0
at  LuverneFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville South0
Champlin Park2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville North2
Northfield1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Kasson-Mantorville2
Marshall1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Prior Lake1
Minneota2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Andover0
Totino-Grace2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Chaska2
Elk River0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
LeSueur-Henderson0
Yellow Medicine East2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Waconia2
Jamestown (ND)0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
St. Clair0
Grand Meadow2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United0
Cleveland2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Lakeview (A)2
Paynesville Area (A)0
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Renville County West (B)2
Milbank (SD) (B)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Wheaton Tournament
West Central Area (B1)0
Park Christian (A1)2
at  WheatonFINAL
  > Game Recap
West Fargo (ND)3
Thief River Falls1
at  Thief River FallsFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Sibley East (C2)0
St. Peter (C1)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Austin (C5)0
Mankato East (B3)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
New Richland-H-E-G (C3)0
Minnesota Valley Lutheran (A2)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
United South Central (C4)0
Windom Area (B2)2
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Bracket Play
New Life Academy (B2)0
Grand Rapids (A1)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Mountain Lake Area/Comfrey (A)2
Sleepy Eye (A)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Bracket Play
Cannon Falls (B3)2
Tartan (A4)1
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Pool Play
Martin Luther/Gran-Hunt-EC/T (B)0
Sleepy Eye Saint Mary's (B)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
East Ridge (A)0
Shakopee (A)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Eagan (B)2
Forest Lake (B)0
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Crosby-Ironton2
Pine City1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Eveleth-Gilbert2
East Central1
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Verndale (A)2
Brandon/Evansville (A)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Warroad (B)1
Clinton-Graceville-Beardsley (B)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament - Finals
Eden Valley-Watkins (A1)2
Becker (A2)1
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Becker Tournament - Finals
Minneapolis Washburn (B2)0
Nevis (B1)2
at  BeckerFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Underwood2
Goodridge/Grygla0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Kittson County Central2
Red Lake County Central0
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Pool Play
Roseau2
Stephen-Argyle1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Pipestone Area0
Sauk Centre2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Watertown-Mayer2
St. Cloud Cathedral0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Holdingford0
Sauk Rapids-Rice2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Brainerd1
Foley2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Chisago Lakes Area (B)0
DeLaSalle (B)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Robbinsdale Cooper (B)0
Mound Westonka (B)2
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Adrian2
Westbrook-Walnut Grove0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Springfield2
Fulda0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Alden-Conger (Gold)2
LeRoy-Ostrander (Gold)0
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Lyle/Austin Pacelli (Blue)2
Dover-Eyota (Blue)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Cherry (C1)0
North Woods (B1)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Mountain Iron-Buhl (C2)0
Northeast Range (B2)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Hill City (C3)2
Mesabi East (B3)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Princeton3
Duluth East0
at  Duluth EastFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Hill-Murray (A)2
Visitation (A)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Simley (B)2
Zimmerman (B)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Holy Angels (C)2
St. Paul Highland Park (C)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Renville County West (B3)1
Litchfield (A3)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Gibbon-Fairfax-Winthrop (B4)0
Montevideo (A4)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Grand Meadow0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy1
Norwood-Young America1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Wayzata2
Benilde-St. Margaret's0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Bloomington Jefferson2
Hutchinson0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
Belgrade-Brooten-Elrosa2
Eastview0
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 9th-16th
New Prague2
St. Michael-Albertville1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Russell-Tyler-Ruthton2
Sioux Falls Roosevelt (SD)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Fergus Falls0
Burnsville2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Perham2
Tracy-Milroy-Balaton0
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 25th-32nd
Owatonna2
Heron Lake-Okabena1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Lanesboro0
Houston2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
La Crescent-Hokah1
Schaeffer Academy2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Mayer Lutheran (B1)2
Mankato West (A1)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
Windom Area (B2)2
Minnesota Valley Lutheran (A2)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
Mankato West Tournament - Bracket Play
United South Central (C4)2
New Richland-H-E-G (C3)0
at  Mankato WestFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Bracket Play
Farmington (A2)0
North St. Paul (B1)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Bracket Play
Cannon Falls (B3)2
Henry Sibley (A3)0
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Sleepy Eye Saint Mary's (B2)1
Lake Crystal-Wellcome Memorial (A1)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Fairmont (B1)1
Mountain Lake Area/Comfrey (A2)2
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Forest Lake (B3)0
East Ridge (A3)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Bethlehem Academy (B4)0
Rochester Mayo (A4)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Hinckley-Finlayson0
Moose Lake-Willow River2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Pine City Tournament
Eveleth-Gilbert1
Barnum2
at  Pine CityFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Henning (B2)0
Verndale (A2)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Warroad (B4)0
Browerville/Eagle Valley (A4)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Monticello0
Annandale2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Royalton2
Wadena-Deer Creek0
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Little Falls0
Osakis2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Braham0
Kimball Area2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Stephen-Argyle (C2)0
Ada-Borup (A1)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Win-E-Mac (C3)0
Underwood (A2)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Red Lake County Central (B4)2
Goodridge/Grygla (A3)1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
DeLaSalle (B1)2
Rockford (A1)1
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Mound Westonka Tournament
Rogers (A2)2
Mound Westonka (B2)0
at  MoundFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Adrian2
Dawson-Boyd0
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Blooming Prairie (G2)1
Goodhue (B2)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Fulda0
New Ulm Cathedral2
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
LeRoy-Ostrander (G4)1
Dover-Eyota (B4)2
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Cherry (C1)2
Greenway (A1)0
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Mountain Iron-Buhl (C2)0
Ely (A2)2
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Greenway Tournament - Finals
Hill City (C3)2
International Falls (A3)1
at  ColeraineFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Wabasso (B1)2
Lakeview (A1)1
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Montevideo Tournament
Milbank (SD) (B2)1
Paynesville Area (A2)2
at  MontevideoFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
South St. Paul (A)2
Visitation (A)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Zimmerman (B)2
Minnehaha Academy (B)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
St. Paul Highland Park (C)2
Mounds Park Academy (C)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
St. Clair1
Tri-City United1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Triton (B2)2
Lewiston-Altura (A1)0
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Red Wing (A2)0
Winona Cotter (B1)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Northfield0
Lakeville South2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Minneota2
Kasson-Mantorville1
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Prior Lake0
Marshall2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Totino-Grace0
Chaska2
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Andover2
Elk River1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
Yellow Medicine East2
Waconia1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - 17th-24th
LeSueur-Henderson2
Jamestown (ND)1
at  Southwest MN StateFINAL
  > Game Recap
Southwest MN Challenge - Championship
Lakeville North0
Champlin Park2
at  MarshallFINAL
  > Game Recap
North St. Paul Tournament - Bracket Play
Grand Rapids (A1)0
North St. Paul (B1)2
at  North St. PaulFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Mountain Lake Area/Comfrey (A2)2
Lake Crystal-Wellcome Memorial (A1)1
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Sleepy Eye Tournament - Finals
Sleepy Eye Saint Mary's (B2)2
Fairmont (B1)0
at  Sleepy EyeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Minnetonka (B1)0
Shakopee (A1)2
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Shakopee Tournament
Eagan (B2)2
Willmar (A2)1
at  ShakopeeFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Clinton-Graceville-Beardsley (B1)0
New York Mills (A1)2
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Browerville/Eagle Valley Tournament
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (B3)2
Brandon/Evansville (A3)0
at  BrowervilleFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Sauk Centre2
Watertown-Mayer1
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Pipestone Area0
St. Cloud Cathedral2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Foley0
Sauk Rapids-Rice2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Sauk Rapids-Rice Tournament - Final Two Rounds
Holdingford0
Brainerd2
at  Sauk RapidsFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Roseau (C1)0
Kittson County Central (B1)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Fosston (B3)2
Badger/Greenbush-Middle River (B2)1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Climax/Fisher (C4)1
East Grand Forks (A4)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Alden-Conger (G1)2
Hayfield (B1)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Hayfield Tournament
Pine Island (G3)2
Lyle/Austin Pacelli (B3)1
at  HayfieldFINAL
  > Game Recap
Westbrook-Walnut Grove Tournament
Springfield2
Westbrook-Walnut Grove1
at  WestbrookFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
South St. Paul (C)0
Hill-Murray (A)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Simley (B)2
Minnehaha Academy (B)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Pool Play
Holy Angels (C)2
Mounds Park Academy (C)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Cleveland0
Norwood-Young America2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Nova Classical Academy0
Grand Meadow2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Winona Cotter Tournament
Triton (B2)0
Winona Cotter (B1)2
at  Winona CotterFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Stephen-Argyle (C2)2
Roseau (C1)1
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Fosston (B3)0
Underwood (A2)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Red Lake County Central (B4)0
East Grand Forks (A4)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Zimmerman (B2)2
South St. Paul (A2)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Minnehaha Academy (B3)0
Visitation (A3)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Simley (B1)1
Hill-Murray (A1)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
St. Clair1
Nova Classical Academy1
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Tri-City United0
Grand Meadow2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Ada-Borup Tournament - Bracket Play
Kittson County Central (B1)1
Ada-Borup (A1)2
at  AdaFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Holy Angels (C1)2
Simley (B1)1
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
St. Paul Highland Park (C2)2
Zimmerman (B2)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Mounds Park Academy (C3)2
Minnehaha Academy (B3)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Waterville-Elysian-Morristown Invite
Norwood-Young America0
Waterville-Elysian-Morristown2
at  WatervilleFINAL
  > Game Recap
Fond du Lac Ojibwe0
Indus3
at  IndusFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Holy Angels (C1)0
Hill-Murray (A1)2
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
St. Paul Highland Park (C2)2
South St. Paul (A2)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Visitation Tournament - Bracket Play
Mounds Park Academy (C3)2
Visitation (A3)0
at  VisitationFINAL
  > Game Recap
Click here to see what games are online or on the radio!
1998-2019 Eleven Seven Corp - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |